Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Milyon ile...

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

15 tane servis aracı alır 15 tanede şoför
büyük firmaların servisçiliğini yaparım.
gülmeyin deli para var.

şu dediğimde gerçekten iyi para var bu arada
nerden biliyorum şöyle bişi
siteye 2 adet servis kiraladık
aylık ödediğimiz miktar KDV si ile 7600 TL ye geliyo
servis aracının fiyatıda 65bin TL civarında 0'ı.
servis aracının haftalık yaktığı yakıt 300 lirayı geçmiyor.
şoförüne verdiğin para max 900 + sigortası (eğer emekli birisiyse sigorta bile yok), aylık diğer masrafları servisin tutsa tutsa 100 lira tutsun. en az bi servis aracından en az 2000 lira karın var çok net. fazlası bile var hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman süt ve süt ürünleri dağıtımı işine de girilebilir. araç başına kar marjı %10, bir araç 30.000 lira kazanabiliyor canlı bir bölgenin bayiliğini alabilirsen. büfe tarzı yerleri de hedefine alırsan; su başta olmak üzere büfelerde satışı olacak türde 3-4 ürün daha ekleyebilirsen oo güzel para bence.

soulcube gene kızacak da bişe demek istiyorum. dünyada yapılacak işe yetecek kadar para yok, kısaca iş çok.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyenin zengini baya baya çok
ama insanlar yatırımı iş konusunda yapmaya korkuyolar. tr standartlarında batarız korkusu var sürekli asdkjas
sürekli bi gayrimenkül kovalıyolar. paralarını bu yöne yatırıyolar. gördüğüm adamların ciddi ciddi 2 tane fabrika açacak paraları var ama bunun yerine sürekli yazlık yada güzel semtlerden ev arsa alarak değerlendiriyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

gördüğüm adamların ciddi ciddi 2 tane fabrika açacak paraları var ama bunun yerine sürekli yazlık yada güzel semtlerden ev arsa alarak değerlendiriyolar.

benle tanıştır o adamları. bende iş çok, ama ağzıma tükürseler daha kendi paramla iş yapmam. en güzeli başkalarını, başkalarının işine para yatırmaya ikna etmek.

zurich'teki, londra'daki bebeler çözmüşler zaten olayı. milletin parasını, milletin işine basıyorlar. batan batsın, çıkan çıksın; ben işimi yaptım, paramı rica edeyim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamların tek yaptığı şu an revaçta olan yerlerinden arsa alıp villa dikmek
çünki insanlar emekli olduktan sonra "bi villa alırım bahçesinde köpek beslerim ağaç dikerim karımla otururum geberene kadar" mantığında olduğu için, ve sanki ben emlakçıymışım gibi sürekli gelip bu çevrede satılık ev varmı diye sordukları için adamlar akfasını kullanıyo. şu anda çalıştığım mevkiideki villaların en düşüğünün fiyatı 400 bin dolar en yükseğini gördüğümde 800 bin dolardı. yani para kazanmak için bencede mantıklı aslında. bende emekli olsam bende öyle bi yerde bi villa satın alırdım param olsaydı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...