Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tanrı'nın varlığı hakkında gençler.

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

bu konuda kesin bi sıkıntı çıkacak çünkü türkiye de inanmayanlar inanmadıklarını göstermek için alay ediyolar sonra kavga dövüş. nette hiç polemiksiz din tartışmasına denk gelmedim zaten din tartışmakta çok saçma.. isteyen inansın, istemeyen de inanmasın kime ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

bu konuda kesin bi sıkıntı çıkacak çünkü türkiye de inanmayanlar inanmadıklarını göstermek için alay ediyolar sonra kavga dövüş. nette hiç polemiksiz din tartışmasına denk gelmedim zaten din tartışmakta çok saçma.. isteyen inansın, istemeyen de inanmasın kime ne?

tamam kilit gelsin artık.bunu söyleyecek birisi çıkmayacak sandım.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

napae said:

Ben küçükken Allah'ın hoca gibi bişey olduğunu düşünürdüm. Şimdi öyle bişeyin varlığına tam olarak inanmıyorum sdfgh.

aynı allaha tapıyormuşuz lol

ben onu şöle düşünüyordum. bulutların arasında, sarıklı, sakallı güçlü bir figür..

meğer o

mimar sinan'mış

Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

birilerine bişi olduğu için tartışılamıyor, bu durumda zaten.
insanlar inançtan çıkıp takım savunur gibi savunuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

yok kavga çıkmaz.

buradaki asıl amacım inanmayanların inanmama sebebini ortaya dökmek. daha sonra dinin orjinine inip gerçeği sezdirmek.

tanrı bildiğim kadarıyla farsça kökenli, arapça bile olmayan bir kelime. gazel yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

inanmayanların misyonerlik faaliyetleri inanlardan daha sık oluyor yalnız.

paso inanmayanlar başlık açıyor.. sdfsdf

komik

hımm. burada şöyle bir durum var.

beyler dikkatinizi çekerim. ben tanrıya inanmıyorum dedim.

yani böyle bir kavrama. bu kavramın yaratıcı zat ile kesinlikle uyuşmayacağına. gökte bir yerde bizi izleyip, bize kızıp, bize küsüp ona göre davranan tonton dede anlayışı olduğu için tanrılık kavramı direkt olarak putperestlikten bir farkı kalmıyore gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...