Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abi ya..

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

abi gidip birinden cidden hoşlanmak niye.

o kişinin liechtestein lı olması

tam bir slut olması

ama bir yandan da bana gerçekten değer vermesi

aptal aptal işler abi. ben çok aptalım gerçekten buna karar verdim.

kıza siktir git evine dedim ağladı kız, ama olacak iş değil abi. Niye boş işler kovalıyorum anlamıyorum. Erkek olmak çok kötü bişey ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi slut arkadaslarda bi telafi çabası o deger verme geyigi, kendini iyi bir insan olduguna inandırmak için şartlandırmalı bir davranıs teması.

Hani hep lafı geçer ya, ibne ama BİR TATLI BİR İYİ KALPLİ.

ulan bütün homoseksüeller mi mükemmel insan?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bugün resmen türklüğüm tuttu rezil oldum.

2 kız 1 erkektik, ben içki alıyodum.

2 tane elaman gelmiş konuşuyor bunlarla gittim adama hacı yanlış anlama da şöyle yavaştan yaylanın bakalım dedim adamlar götüm götüm gitti sonra bütün akşam kıza neden böyle bişey yaptığımı anlatmaya çalıştım en sonunda da itiraf.com a bağladım, çok tatsız oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Abi slut arkadaslarda bi telafi çabası o deger verme geyigi, kendini iyi bir insan olduguna inandırmak için şartlandırmalı bir davranıs teması.

Hani hep lafı geçer ya, ibne ama BİR TATLI BİR İYİ KALPLİ.

ulan bütün homoseksüeller mi mükemmel insan?

abi kızı resmen kovdum. hadi görüşürüz ben kaçtım bb dedim kız yolun ortasında ağlamaya başladı falan, BU DA MI GOL DEĞİL.

kızlar evil abi.

ben kendimi ikna çalışmalarını bırakıp yatağa kendimi usulca bırakayım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

asdlşfask yazık lan
almanya'da mı bu?
almanya'daysa tek bir şey diyorum:
aşk yok sex var. insanlar burda durulana kadar bir 30-35 yaşına gelmeyi tercih ediyorlar. herkesin bu model abaza olduğunu düşündüğü için kendini imkanların ötsinde abazalığa sevk eden başka bir toplum tanımam.
ilişki yok
vardır ama bitecektir.
aşk yok
vardır ama geçecektir
etraftan öyle gaz alır ki kız da erkek de. sadece sex olur başka da bir bok olmaz.

öyle mal mal kafana takıp da ayh ayıb oldu kıza moduna girme. keyfine bak sonra burda ne işin varsa bitirir memleketine dönersin hepsi hoş bir anı olarak hafızanda kalır. ciddi düşünmek falan hohohoahahah derim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...