Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadıkoyde gidilcek metal yada rock calan yerler

duende

Öne çıkan mesajlar

ya kadıkoyu yazdınız benim kadıkoyede ilgili nilmek istedigim yerler var hemde cok acele 1 saat içinde biyerler yazarsanız cok mutlu olurum rock ya da metal calan barlar metal daha iyi olur[signature][hline]this isn't music, and we're not a band
we're five middle fingers on a motherfucking hand

haters call me bitch
call me faggot
call me whiney
i am something you can never be

marilyn manson
Sosyal ağlarda paylaş

zincir daha çok metal ağırlı bir bar. müzik sesi epey yüksek seviyede oluyor. rahat konuşulup muhabbet edilmiyor. birası epey ucuz ve bol suludur. :p barlar sokağında.

zeus ise hardrock çalan bir kafe. oyun falan var. bence çok iyi ortam. bunun yeri ise nezih, gençler gibi kitapevlerinin bulunduğu sokağın bir paraleli (bahariyeye, rexx'e doğru olan tarafı).

edik: zeus'de üst katta böyle pufidik yastıklarının olduğu bir oda var, tam yayılmalık. böyle guns'n'roses, ac/dc gibi rock ya da hafif metal falan çok hoş ortam dediğim gibi. tam muhabbetlik. içecekler falan cep yakıyo ama olsun.

bu ikisinden başka gittiğim pek yer olmadı tavsiyemdir.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 04 Eylül 2004 18:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nart cafe var barlar sokağında yine alternatif rock fln çalar bizim gittiğimiz zamana denk gelirsen grind death bile dinlersin:D[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

Zincir ded e metal güzel çalio da
çok 80 ler çalio ben fıtık oluom

şöle black/death/doom istiom

arada bi anathema çalio depresyona girioz
istek olunca bi dimmu borgir patlatio fena diil yaani :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 05 Eylül 2004 02:16 tarihinde demiş ki:
Arka oda güseldir

arka oda güzeldir de, metal veya rock çalan bir yer istemiş arkadaş =)

rock pub veya zincir'dir. zincir bazı günler leş gibi tuvalet kokar bu arada.[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Zincirin o aptaL DJ yi değişti sonunda suan Birol denen arkadas calıo kendisini tanırım..Sabah baslıyor işte Hard rock,Glam falam aksama dogru Heavy,Prograssive cartcurt..Aksam Doom,gothic falam calıo ama daha cok gelen müşteriye göre..En azından diğer dj den cok daha iidir..

Rock Pub a geLince oranında süper bi Dj yi vardı Derya diye onuda tanırım..Oranın ortakLarının arasında cıkan sorun yüzünden ayrıLdı ordan we son gittiğimde orasıda sıcmıstı baya bi..

Su an en iyi yer Zincir..Biz ordayz bekleriz..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 05 Eylül 2004 02:15 tarihinde demiş ki:
sanki grind dinliyosunuz da.

dinlemediğimizi nerden biliosun?[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...