Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

leadman'in banlanması

kumathros

Öne çıkan mesajlar

Haklı ban, patide küfür yasak.

Ha bu demek değil ki Fizban'ın banları yerinde, hayır. Çok saçma sapan banları var.

Hep söylüyorum ine söylicem, arena topiginde taktik konusurken

"Druid'i stunfuck'a alıp shattercombo'da bitireceksin" yazdım, stunfuck'tan ban yedim.

Sonra abi bu oyun terimi kem küm, jargon margon kesinlikle anlamıyor.

Yani asıl sorun kendinizi herhangi bir şekilde savunamıyor olmanız.

Ha demiyorum ki forumda küfreden arkadaslara neden ettiniz diye sorulsun, ama içerigini bile anlamadan ban komik.

neyse ya, raide gelmiyorlar diye wow pati clan bölümünden Viktor istedi diye yıgınla majör üyeyi banledi sonucta, herşeyi bekliyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir yerde serbest değil. Edilmesin zaten, esner çünkü o. Forumtr olur cıkar burası bence 2 güne.

Çünkü küfür harika birşey olsa da, biz bunu iyi kullanabilen bir millet olamadık.

Hiç gördünüz mü yabancı bir forumda Fuck demek yasak?
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu tarz kelimeler yasak olmamalı ancak küfüre esneklik sağlarsan cıvkıda çıkar tabi ki. Bu şekilde de bence gayette rottary forumları gibi oluyor =)

Burda mesela adam kendince bişeyler yazmış komik olsun diye http://forum.paticik.com/read.php?13,5451108#msg-5451112

aynı cümle Türkçe yazılsa ban sebebi midir değil midir?
Sosyal ağlarda paylaş

kimse küfür ettiği için banlanmıyor. genel gidişi zaten rahatsızlık vermeye başlamış kısaca modların ya da adminatörlerin radarına girmiş kişilerin biletini kesmek için zaman zaman küfürler sebep olarak kullanılsa da kesinlikle müsamaha gösteriliyor çoğu kişiye.

kafası bozulup küfür eden, kafayı çekip gelip küfür eden, komik olduğunu düşündüğü için küfür edenler değil, zaten radarda görünüp üstüne küfür edenler banlanıyor.

müsterih ol vatandaş, hakkınızı kapı gibi kollayan ben ve benim gibi modlar var. gelecek seçimlerde adminatörlüğe adayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...