Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocukluk arkım

DIEMASTER

Öne çıkan mesajlar

Ne zamandı bilmiyorum gözümü açtıgımda dışarıya çıktıgımda ilk gördügüm insanlar yaşıtlarımdı tanıştıgım, o çocukça elimizde sopalar, boş bir arsada ya futbol ya baseball oynardık sora akşam olunca evlerimze dagılır ertesi güne başka yapıcagımız çocukça şeyleri düşünürdük çok iyi bir arkadas grubu kurmuştuk Mehmet ide vardı Serdarıda Yasinide ,Bahadırıda,İbrahimide, Ben (Burak) vardım ayrılmazdık yedigimiz içtigimiz ayrı gitmezdi birimizin canı yandımı digerinin içi yanardı tüm çocukca heyecanlarımızı beraber yaşadık yeri geldi beraber güldük ,yeri geldi beraber agladık, yeri geldi birbrimizin agzını yüzünü patlayıncaya kadar kavga ettik ,yeri geldi aynı kıza aşık olduk ama kopmadık zaman geçtikçe bunlara gülmeye başladık her kavganın sonu sıcak bir sarılamyla son buldu, her küfürleşmenin sonu seni seviyorum ulan senin gibi arkadas nerede bulucam oldu, zaman geçti 1999 yılına o talihsiz gece 17 Agustosta olan depremde allaha şükür kimseye bişiy olmamıştı mahallemden, sonra Yasin adlı arkadasımızın ailesi bi süre uzaklaşmak için bayburt a gitmeye karar verdiler. Ama Yasin o kadar çok yalvarmıştı ki nolur baba beni götürmeyin sanki sonunu bilircesine, zorla arkadasımızı götürmüşlerdi.O allahın belası tonlarca kazanın oldugu yolda bayburt yolunda bir kaza bir anda bir hayata maal olmuştu o canımız cigerimiz arkadasımız vefaat etmişti ölüm haberini duydugumda daha çocuk denicek yaştaydım inanmak istememiştim o çocuk duygularım yok böle bişiy gelir yalandır diyordu ama acı gerçek onun öldügü idi grubumuzun bir taşının devrildigi dogruydu, salya sümük aglamıştık gece gündüz rüyalarımızda grubumuzun en iyi niyetli çocugunu görmüştük aradan seneler geçti zaman her şeyi geçirdi yine o eski halimize geri dönmüştük ama her yaptıgımızda Yasin i anmıştık onu hiç unutmamıştık Annesi ve Babası mahalleden taşınmıştı acısına dayanamıyarak , Uzun yıllar geçti büyükdük daha olgun daha mantık düşünmeye başlamıştık yıllar o kadar çabuk geçiyorduki biz bile anlamamıştık büyüdügümüzü,Sonra Serdar vardı esmer, kara kaş kara göz bir arkadasmızdı pardon dostumuzdu, oda çok iyi niyetliydi hiç unutmuyorum zillere basıp kaçardık her zile başımızda birini balkona çıkıp bak eşşoglu eşşeklere dediginde bir gülmek gelirdi kendimizi tutumaz kah kaha atardık,bilyeli bir kasa yapıcagımızda inşaatlardan çivi çalardık birgün kavga etmiştik kavganın sonunda aglamıştı ben o öfkeyle hiç üzülmemiştim gece yastıga kafamı koydugumda ya çenesine vurdum bişiy oldumu arkadasıma ,tekmede atmıştım ya pff ne salagım ben napıyorum diyip ertesi gün bir koşu hemen zillerine basmıştım serdar evdemi aşşa gelsin maç yapıcaz diye hiç birşey yokmuş gibi indi hemen sarılmıştım canım arkadasım diye, aradan seneler geçti geldik , 2004 Eylül ün 2 si Serdar gebze adlı ilçeye ailesi ile beraber dolaşmaya gitmişti ve ben her sabah yeni bir heyecanla kalkarken 3 Eylül de o acı haberi kulaktan dolma duymuştum en iyi arklarımdan biri trafik kazası geçirmişti ve cigerleri patlayarak öllmüştü ilk duydugumda serverim için scp ler hazırlarken bir anda içimde bir gariplik hissetmiştim, yerimden fırlayıp ayakkabılarımı son hızda giyerek kendimi dışarı attım hemen evinin önüne gittim içeriden çıglıklar dışarıya dogru geliyordu bir anda merdivenlere çökmüştüm sonra aşşaya indim mehmet adlı arkadasıma baktım o bana baktı biranda anlamıştım gerçegi elim ayagım çözülmüştü onuda trafik kazasına kurban vermiştim biranda aklıma anılarımız çocukça yaptıgımız şeyler geldi sokakta yürümeye başladım şuhursuzca ve bagırdım daha dogrusu gruptan kalan 4 kişi bagrışmaya başladık yine aglıyorduk ve hep beraberdik acım çok taze ama artık içimde bir karar aldım sevmicek,dostum olmıcak,kimseyle bir şey paylaşmayacagım çünkü bu yüregim 3 cü bir arkadas acısını kaldırıcak kadar güçlü degil. /Diemaster

NOT: Eger bir yanlışlık yada terbiyesizlikte bulunduysam herkesden özür dilerim[signature][hline]Diemaster never kill , never destroy and never forgive

Slayertr Developer || MSN
Sosyal ağlarda paylaş

daha öncede söledım biliyorum hic bi faydası olmıcak ama ba$ın sağolsun :([signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg has ãn êñd|

Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?
Sosyal ağlarda paylaş

Seni çok uzun süredir tanımıyorum senin hakkında çok şey biliyorum diyemem ancak şuvarki bu gün gerçekten sinan abi en sevdiğim arkadaşımı kaybettim dediğinde sanki ben en sevdiğim arkadaşımı kaybetmiş cesine üzüldüm bu yazıyı okurken içimden bir parça koptu benim arkadaşlarım benim kardeşlerim gibi geldi
başımız sağolsun allah mekanını cennet etsin...[signature][hline]- SlayerTr -
Sosyal ağlarda paylaş

Başın sağolsun..[signature][hline] __«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__
|||||Yapim aşamasında|||||

|||||||||||||||||||||||
01001010101011010010110
[spo1=rekksss]xharloan: yaw rexx ben qozluklerımı bulamııom nerede bunlar all allaa..

rexx: Olm senin zaten gözlüğün yoktuki

xharloan: Hay allah :)
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...