Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizim apartman fuhuş yuvası çıktı

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar. Geçtiğimiz ay yaptığımız doğal gaz ihbarı sonucu gelen yetkili ekibin kendi arasında bir konuşması vardı "bu apartmanda kalınmaz zaten" falan gibisinden.

Olay şimdi çıktı ortaya. Üst katımızdaki komşu ile tanıştık bugün ve apartmanın üst katının komple fuhuş için kullanıldığını söyledi.

Şaşırdık bayağı. Biz gece uyurken, millet yukarıda neler yapıyormuş... Onu geçtim fuhuş yuvasında elizabeth takılıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

7thBreath said:

2 seneye kadar bizim apartmanda net olarak 3 daire sayabilirdim sana, adam kadınları jipiyle türbanlı bir şekilde getiriyordu hatta.

dur tahmin edeyim ataşehir ya da ataköyde oturuyosun

yok kurtköy, havalimanının tam karşısı hatta bir sürü daire bildiği garsoniyer olarak kullanılıyordu yurt dışından ithal edilen hatunlar mı dersin, konslar mı dersin asdfasf ama site duruldu sonra şimdi hiç bişi yok, normal aileler çoğunlukta.
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

moncici said:

7thBreath said:

2 seneye kadar bizim apartmanda net olarak 3 daire sayabilirdim sana, adam kadınları jipiyle türbanlı bir şekilde getiriyordu hatta.

dur tahmin edeyim ataşehir ya da ataköyde oturuyosun

yok kurtköy, havalimanının tam karşısı hatta bir sürü daire bildiği garsoniyer olarak kullanılıyordu yurt dışından ithal edilen hatunlar mı dersin, konslar mı dersin asdfasf ama site duruldu sonra şimdi hiç bişi yok, normal aileler çoğunlukta.

ahahahhah ben de kurtköyde oturduğum için o seçeneği atladım. garsoniyer konusunda kurtköy yeni ataşehir oldu haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...