Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

tr'deki ilişkiler üstüne yazılmış her türlü kadın-erkek blogunda hepsinin hilafsız "karşı cins böle yapıyor! ondan böle oluyor!" dedikleri şeyleri, "bunlardan tiksiniyoruz! erkekleri/kadınları böyle genelliyorsunuz" diye şikayet ettikleri genellemeleri ısrarla yapıyor olmaları aşırı derece sahtekarca bir ortam yaratıyor.

özenle uzak durmak lazım bu kendi içinde dahi bir düzen tutturamamış bloglardan.
Sosyal ağlarda paylaş

denememeler.net'in sahibi benim. anonim değilim. biraz dikkatli baksanız orada kendi fotoğraflarımı kullandığımı, adımın Ayşe Nur olduğunu, yıllardır beni tanıyan pek çok insanın da takipçim olup, yorum yazdığını, sadece mesleğim gereği gerçek soy adımı kullanamadığımı görürdünüz.

neden leşmiş kadın blogları? neden yazılmaması gerekiyormuş sizin erkek olup da yazamadığınız şeylerin? bunların yanıtını alabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

ArtemisiaGentileschi said:

denememeler.net'in sahibi benim. anonim değilim. biraz dikkatli baksanız orada kendi fotoğraflarımı kullandığımı, adımın Ayşe Nur olduğunu, yıllardır beni tanıyan pek çok insanın da takipçim olup, yorum yazdığını, sadece mesleğim gereği gerçek soy adımı kullanamadığımı görürdünüz.

neden leşmiş kadın blogları? neden yazılmaması gerekiyormuş sizin erkek olup da yazamadığınız şeylerin? bunların yanıtını alabilir miyim?
Edit: Pardon ben kişileri karıştırdım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

ArtemisiaGentileschi said:

denememeler.net'in sahibi benim. anonim değilim

abi kız benim mesaj içinde MM geçince evde elektrikleri yakıp söndüren sistemin bi üst versiyonunu geliştirmiş yalnız! internetin herhangi bir yerinde, kelime geçer geçmez haber veriyor sistem.

kesin hintlilerden yardım alınmış bu projede!
neredeyse 1milyar kişiler! bununla başa çıkamam! yerli üreticilere devlet yardımcı olmuyor!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...