Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Geyik durulmuş, bi soru sorayım.

Bu ülkede cinsellik hakkında konuşmak niye çok matah bişeymiş gibi gözüküyor lan?

Hayır "hayat içki ve seksten ibaret değildir" falan demiyorum sdfg, ama yani seks üzerine konuşmak, cinsel konularda yazılar yazmak, hele yazan kız ise çok süper bişeymiş, otoriteye bi baş kaldırıymış gibi görülüyor.

Sen sevişicem dedin de otorite kutunu mu bağladı ablacım?

"Delikanlı kız" kavramı zaten başlı başına bi kolpacılık. Cinsellik konuşurum, küfrederim, kutu çük meme muhabbeti yaparım bu yüzden çok farklıyım. AMA FARE GÖRDÜN MÜ ÖDÜN BOKUNA KARIŞIYOR HACILİT, ONU NE YAPICAN?

Çok delikanlı kızsın da bigün eline ağır bi alışveriş poşeti alıp taşımışlığın mı var? Rusa mı gidiyosun hakikatten? Pipi göt çük demekle neyi ispatlıyorsun?

Hayır sizler gibilerin yetiştireceği nesiller bedri baykam gibi olacak, ondan korkuyorum fena halde.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Geyik durulmuş, bi soru sorayım.

Bu ülkede cinsellik hakkında konuşmak niye çok matah bişeymiş gibi gözüküyor lan?

Hayır "hayat içki ve seksten ibaret değildir" falan demiyorum sdfg, ama yani seks üzerine konuşmak, cinsel konularda yazılar yazmak, hele yazan kız ise çok süper bişeymiş, otoriteye bi baş kaldırıymış gibi görülüyor.

Sen sevişicem dedin de otorite kutunu mu bağladı ablacım?

"Delikanlı kız" kavramı zaten başlı başına bi kolpacılık. Cinsellik konuşurum, küfrederim, kutu çük meme muhabbeti yaparım bu yüzden çok farklıyım. AMA FARE GÖRDÜN MÜ ÖDÜN BOKUNA KARIŞIYOR HACILİT, ONU NE YAPICAN?

Çok delikanlı kızsın da bigün eline ağır bi alışveriş poşeti alıp taşımışlığın mı var? Rusa mı gidiyosun hakikatten? Pipi göt çük demekle neyi ispatlıyorsun?

Hayır sizler gibilerin yetiştireceği nesiller bedri baykam gibi olacak, ondan korkuyorum fena halde.

abi biraz fazla yükleniyorsunuz yalnız.

bu blogları ben de saçma buluyorum vs. ama şu da var, milletin ailesi sizin aileniz gibi değil. hitap ettikleri kesim aslında bu kesim işte, baskı altında yetişmiş, bir şekilde üniye falan kapağı atıp aile baskısından kurtulunca yay gibi boşalmış ve oh dünya varmış diyenler ya da demek isteyenler. (yay sabiti k'yı kaç alıyorum hocam)
bunların hemen hemen tamamında gördüğünüz aşırı alınganlık ve saldırgan tutum da bundan kaynaklanıyor aslında. bu konulardaki durumu, duyguları paylaşma görevi üstendikleri için bir faydaları, sosyal paylaşıma etkileri var tabii. ama acilen "benim yaptığım mutlak doğrudur"dan sıyrılmaları gerekiyor.

ha alınganlık, hatta tam tabir olamayacak ama bu vahşilik devam ederken bu nasıl anlatılır, aktarılır.. bilemem.
vahşi demişken kötü bişi olarak algılanmasın, canlının duruma yabancılığı sonucu vereceği tepkiyi bilememesi diyeceğim de çok bıdı bıdı bıdı uzun oluyor işte.

her neyse, be water my friend.

gerçekten daha yumuşak anlatım, daha kıvrak bir zeka ve gerçekten objektif olmaya çalışmak... doğrudan sert tepki göstermekten, "bakın ben ne kadar boldum ne kadar dobrayım" diyerek yazılan yazılardan 100kat falan etkilidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kızda yumuşak anlatım ve anlayış yok,
kıvrak zeka dersen, zekasını yorumlamak bize düşmez belki ama kıvrak olduğunu söyleyebilmemiz pek mümkün değil
objektif olamadığını da dün belli etti zaten

e ne kaldı abi
o yok bu yok şu yok, e meme yazmış seks yazmış, bununla olsa sadece herkes yapar zaten üstlenmeye çalıştığı misyonu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...