Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SC2 CHAT

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

_Spartacus_ said:

Benim korkum artık Protoss'ların 1-1-1'i durduramayacaklarını düşünüp her maç 3 gate void ray all in yapmaya çalışması. Bütün TvP'ler "kim daha iyi all in yapacak"a dönebilir.

Dostum mantıken 1-1-1, 3 gate void'i de counterlıyor. yani bence immortal veya colossus'uz zor durdurmak 1-1-1'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Uliking said:

_Spartacus_ said:

Benim korkum artık Protoss'ların 1-1-1'i durduramayacaklarını düşünüp her maç 3 gate void ray all in yapmaya çalışması. Bütün TvP'ler "kim daha iyi all in yapacak"a dönebilir.

Dostum mantıken 1-1-1, 3 gate void'i de counterlıyor. yani bence immortal veya colossus'uz zor durdurmak 1-1-1'i.
İlk Void Ray'le saldırınca savunmak için hemen hemen hiçbir şeyi olmuyor Terran'ın. Oyun orada bitmese bile çok zarar verir 3 gate + Stargate açılışları.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ForGG, OGS'e katılmış. Böylece ilk kez, son yıllarda şampiyonluk kazanmış ve başarılı olmuş bir BW oyuncusu SC2 oynuyor olacak. ForGG'nin oyun tarzının SC2'ye mükemmel bir şekilde uyduğunu ve hiçbir takımla yaşamıyorken bile Kore ladder'ının ilk 10'unda 3 tane %70 galibiyetli hesabı olduğunu düşünürsek birkaç aya ilk SC2 bonjwasını görebilme ihtimalimiz oldukça yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...