Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanserle Savaşmak...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

said:
Ra_d, 17 June 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
up...

annemi akciğer kanserinden kaybettikten sonra yeniden başladım.
hadi yardım edin.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

Başın saolsun dostum.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 17 June 2003 01:27 tarihinde demiş ki:
up...

annemi akciğer kanserinden kaybettikten sonra yeniden başladım.
hadi yardım edin.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

aha yeni görüyorum... başın saolsun...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

Başın sağolsun ..

Birisi bana 404 hatası vermeyen bi URL verirse ben de elimden geleni yaparım bu konuda ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

Lol Xasf şapşalı ilk mesajın tarihine bak bi bakayım... :D[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?
THiM, 13 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
muahaha :(
Volfied, 17 June 2003 02:32 tarihinde paticik demeye çalışırken demiş ki:
aptici

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Evet hala geçerli.

Genel bilgiyi buradan alabilirsin.
Merak edenler veya tereddütlü olanlar için; Kanser Projesi SSSi.

Projede korkulacak edilecek birşey yok, proje ortakları arasında Oxford Üniversitesi ve Amerikan Ulusal Kanser Araştırma Vakfı gibi kuruluşlar ve United Devices'ın sponsorları arasında Intel, IBM gibi ciddi firmalar var. Yani "aman ya virüsse", "eyvah mail şifrelerimi mi yolluyor aceba ud'a?" gibi paranoyalara kapılmanızın alemi yok.

Yalnız bu çok eski bir topic, yenisini açmakta fayda var aslında çünkü bazı değişiklikler oldu. Bu topicte sözü edilen paticiksel grup hala aktif mi bilmiyorum mesela, ayrıca promosyon amaçlı dağıtılan hediye ve ödüllerde artık yok. Hoş, en başında da sadece Amerika ve Kanada vatandaşlarına veriliyordu ödüller, bizler sadece manevi tatmin sahibi olabiliyorduk o zaman da =]

Neyse, ben dl ediyorum tekrar, formattan sonra unutmuştum bunu. Sağol Mumi.

Unutmadan; bu da UD Agent download linki

[Edit: Evet hala geçerliymiş söz konusu takım, ne güzel. Şifresini hatırlayan falan var mı? Ben eski üyeliğimi almak istiyorum tekrar, ama bakalım nasıldı bu işler, unutmuşum.]
[hline]
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Nefr tarafından 04 November 2003 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rica ederim Nefr :]
Keşke her şekilde böyle savaşacak bir programcık olsa..
Seti uzayı araştırıyor,Kanser için bişi var...
Aids için de bir şey olsa,aç insanlar içinde bir şey olsa(böyle sürekli tıklama harici)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihli BonePart incisi: o ne uyumadan vurdurman mi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Aldım eski üyeliğimi tekrar, bana kayıtlı 5-6 tane bilgisayar var ama hepsi durmuş. Demek ki benim eski ofisteki makinalar formatlanmış =]

Hadi bakalım, başladım tekrar.

Abso gruba katılım nasıldı hatırlamıyorum tam, araştırayım cevap vereceğim.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada hemen onuda söyleyeyim; program çalışırken CPUnuz 100% kapasiteyle kullanılıyor olacak her zaman. Korkutmasın sizi, kullanılmayan potansiyeli kullanıyor sadece. Yani siz 2% kullanıyorsanız 98%, 80% kullanıyorsanız 20% kullanıyor.

Zamanında UO ve muhtelif oyunlarla aynı anda çalıştırmışlığım var, çökme kitlenme sorunu yaşatmıyor, aha çok kullanıyormuş diye silmeyin yani. Dezavantajı var tabii; bilgisayarınız normalde kullandığından biraz daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor, o kadar. =P[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Nefr tarafından 04 November 2003 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
programın birkaç ayrı bölümü var yalnız
yani onu belirliyo musunuz bilmiyorum da, bu konuyu ilk açtığımız zamanki safha bitti mesela, ikinci aşamada olmamız lazım kanser araştırması için[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...