Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erbakan vefad etmiş

Black_Lupin

Öne çıkan mesajlar

Estel_Anorien said:

yattığı yerde dönsün. devletin milletin paralarını iç edip jabba the hut gibi takıldığı çok bile. 12 trilyon yürütüp 1 trilyon ödeyerek kendisini kurtaran hukuk da batsın.

Budur.
Niye politik görünüyorsunuz ki? Ben haberi duyunca "şampanya nerde?" dedim. "Geçiş düzgün mü olacak yoksa kanlı mı olacak..." derken topumuzu resmen tehdit eden adama ne diye bıdı bıdı edeyim burda. Kendisi ve öğrencileriyle soyup soğana çevirdiler ülkeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.ntvmsnbc.com/id/25187133/

said:
Hamas lideri Erbakan'ın cenazesine geliyor

Necmettin Erbakan'ın cenazesine Tunus, Mısır, Ürdün, Hindistan, Pakistan, Endonezya ve Kuveyt'ten temsilciler katılıyor. En çarpıcı isim ise Hamas lideri Halid Meşal. Cenaze için 4 ana cadde trafiğe kapatılıyor.

tekbir11birbir
Sosyal ağlarda paylaş

olm hamasa niye laf ediyorsunuz anlamıyorum,solcu ve komünist olsa devrimci ülkesi için çarpışan özgürlük kahramanları derdiniz,ama herifler islamcı diye hor görüyorsunuz,ama adamlar vatan mücadelesi veriyorlar,şeyh şamil gibi,ne bileyim,mustafa kemal gibi,halid meşal de odur yani
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın mı ? Niye yarın ?

Bir de
"Cin Ruhi" said:

Daha önce yazıldımı bilmiyorum. Ne kadar doğrudur onu da bilmiyorum. Face'e şöyle bi yazı düşmüş:
Deniz Gezmis 27.02.1947 de dogdu..
Erbakan 27.02.1972 de mecliste Deniz Gezmisin idam kararini imzaladı..
Erbakan 27.02.2011 de öldü..
Taktir-i ilahi ...

Erbakan idam kararı alınırken oylamaya katılmayanlardan biriymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...