Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Vengeance (2012) - Starz

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

Saeros said:

ne biçim bölümdü lan bu hehe

crixus hakkaten yalan olmuş ya, karıyla kızla dövüşmekten gerçek dövüşü unutmuş eleman
lucius amcaya yazık oldu lan seviyodum ben onu
mira iyice aptallaştı, zaten kıl bi tipi vardı iyice sevimsizleştirdiler
yeni spartacus'e hala alışamadım, bu sezon bitince açar ilk sezonu baştan izlerim heralde

bi de illythia fena yalan oldu bu sezonda, YAZIK LAN ÇOCUĞU VAR LAN KARININ OLM YAZIK YAPMAYIN diyip durdum bölüm boyunca, acaba capua'ya geri döndüğünde napıcak çok merak ediyorum

lutrişya gibi blessed whore tribine baglayabılır aralarından sag cıktım kactım vs. gibi ya da glaber in gotlugu karsısında spartacus e sempati besleyip onun yancısı olabılır

spartacüsün yancısı olma ihtimalini düşündüm ben de. ama farklı bişeyler yapabilir. ne bilim sıpartayla konuşup sonra geri dönüp casusluk kasabilir falan. ama yapmayabilir de. bilemedim şimdi.

Sosyal ağlarda paylaş

evet nevin bile dovuo artik crixusu

bu spartacusun mantayi o sasi igrenc kizi da okcu yaptilar ya 2 saniyede hasta oldum

agzina carpacan

cok tipsiz olm karilar

normalde dizide kari kiz izlerken hosuna gider aha cok tatli falan dersin ki oleydi ilk sezonlar

bu sezon tum karilar cirkin

bi keraneci kadin vardi onu da hemen kestiler
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

evet nevin bile dovuo artik crixusu

bu spartacusun mantayi o sasi igrenc kizi da okcu yaptilar ya 2 saniyede hasta oldum

agzina carpacan

cok tipsiz olm karilar

normalde dizide kari kiz izlerken hosuna gider aha cok tatli falan dersin ki oleydi ilk sezonlar

bu sezon tum karilar cirkin

bi keraneci kadin vardi onu da hemen kestiler

Keranecinin neresi güzeldi yaa iyi ki de kestiler bi çirkin faha eksildi diziden. Ilithya taş ayrıca onun dışında da yok evet:/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...