Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil havalimanı sorusu.

Bella

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

ben de bizim de bi oglan var tam senin yaslarinda dicek sandim, meger cantaymis.

ahaha onu havaalaninda yapanina daha denk gelmedim.
ama onlar her daim aktifler zaten bu konuda, esra erol gibi hepsi. alici gözüyle bakan alamanci anneler..

@roket adam: hmm online check-in yaparken de boarding pass alabiliyordun ya dogru.
Sosyal ağlarda paylaş

Check-in'de bavul kilosu fazla geliyo, adamlar önümde öküz gibi bavulu açıyorlar böyle yayvan, 12 metrekare yer kaplıyo bavul, içinden bi dünya saçmalık çıkarıyolar, çöpe atıyolar ya da bazen ordakilere dağıtıyolar direkt falan.

Bi de ben Almanya-TR seferlerinde bavul beklemeyi seviyorum. 20 metrekare salon halısı, çay tabak çanak seti, semaver ve bilimum insanı kendinden geçiren alet edevat geçiyor önümden, dumurdan dumur beğeniyosun. 7-8 parça bavul ve onlarca poşetle gelen gidenler var abi

Bi dahakine videoya çekicem çıkanları bütün dünya görsün.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

o değilde

ABİ NİYE UÇAK KAÇIRIYOSUNUZ

gün aşırı binip kaşalarlansan tamam da

nasıl sıkıntıya girecek kadar geç gidiyosunuz ya.

bir sürü acil durum yada beklenmedik şey olabilir. insanlık hali.. ama onun dışında da özellikle iyi bilmediğin bi yerden dönerken hesaba katmadığın bir çok şeyle karşılaşabiliyorsun. ufak bi uçak kaçırma korkusuna girsen acele edip ya da düşünmeden plan değiştirip durumu daha da kötüleştirebiliyorsun. havaalanında bi sürü aksaklıkla karşılaşabiliyorsun.

etraftan duyduğum uçak kaçırmaların çoğu sıkıntıya gircek kadar geç gitmekten değil, sonradan çıkan problemlerdendi. çok normal bi olay değil ama o kadar garipsemen de ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşla birlikte aktarma yaparken arkadaş pasaport kontrolünde takılmıştı, son anda bıraktılar ordan. gittik kapıya, kapanmış görevli toparlanıyordu. bizi görünce telsizden birine bişiler söyledi, bizi piste indirdi. ordan adam arabayla alıp uçağa götürdü (uçak 31 kişilik, dolmuş gibi bişeydi zaten). bagajları elden verdik, alttan kapak açıp attılar içine (el bagajlarıydı bu arada, normal bagajlar gitmişti aktarma olduğundan). piste gitmek üzereydi sanırım ya da yoldan çevirdiler.

sonuçta aktarma olduğu için daha önce gitme şansımız yoktu o hava alanına, içeride hiç oyalanmadık hatta koşturduk, sadece pasaport kontrolünde birimiz takıldı diye uçağı kaçırıyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...