Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi fıkra..(+18olabilirde olmayabilirde)

Tyrael

Öne çıkan mesajlar

tamam canim yanlis anlasilmalar olmus. Komikti sonucta en iyisi gulmek espriyi begenmediysenizde bizim baktigimiz acidan bakmamissiniz demektir mesela sly one da gormus ama o sana ciddi bir sekilde cevap vermis bense bunu komik buldum ve yazdim. neyse kapatalim yanlis anlasilma...[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın ben fbliyim ama fb ile ilgili çok güldüğüm bir fıkra anlatiyim size

Fikra bu ya, Fenerbahce bi tarihte bi sekilde Sampiyonlar Ligi'ne
kalma hakki elde eder.. Ilk mac Real Madrid'le Istanbul'dadir.... Real
Madrid ekibi istanbula gelir, mac saatine yakin stata girerler.. stata
takimdan ayri gelen Zidane, takimin motivasonunun cok dusuk oldugunu gorur.
Suratlar asiktir,

- Ne oldu neden yuzunuz gulmuyor diye sorar.

Takim arkadaslarindan biri,

- Ne olsun boyle boktan bir takimla oynamak zorunda kaldigimiz icin canimiz sıkkın, der.. bunun uzerine Zidane:

-Pekala cocuklar, hadi siz gidin kadikoy'u gezin, ben tek basima sahaya cikar oynarim, der..

Ve takim cocuklar gibi sevinerek stattan cikip kadikoyu gezmeye giderler..

Mac basladiktan 10 dk sonra real madrid takimi stata doner, skor; Real Madrid 1-Fenerbahce 0..

E tabi bu durumda daha da bir keyiflenirler ve tekrar disari cikar gezmeye baslarlar.. Mac bittikten sonra stata donduklerinde, macin 1-1 bittigini gorurler, FB adina Ortega, 85. dakikada bir gol atmistir.. Takim arkadaslari hemen Zidane'a kosarlar ve onu coskuyla tebrik ederler..Ama Zidane uzgundur.

- Ozur dilerim arkadaslar, sizi mahcup ettim, der..

- Olur mu oyle sey, der Real Madrid takimi, sen koskoca bir takimla tek basina oynayip yenilmedin, daha ne olsun..

- Ama, der Zidane, 62. dakikada kırmızı kart gormus olmam gercekten benim icin utanc vericiydi.

bu da gs ilen ilgili çok güldüğüm bir fıkra var ama bulamadım yazıyı şimdi[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 05 Eylül 2004 01:12 tarihinde demiş ki:
gs ile ilgili şey vardı
fb:6 gs:0 maçından sonra arif utancından tanınmamak için kılık değiştirmiş
oturmuş bi restoranda yemek yerken kadının biri gelmiş
-ne haber arif
-oha be teyze o kadar kılık değiştirdik nası tanıdın
-ne teyzesi ulan ben hasan

gs'li olmama rağmen yarıldım süper hauhauha[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın biri bankaya gider içeri girer ve veznedeki bayana:
-Lanet olası paramı allahın belası bankanıza yatırmak istiyorum der.Kadın irkilir ve şaşırır.İşi toparlamaya çalışır.
-Ama beyefendi böyle konuşamassınız der.Ancak adamın tavrında hiçbir yumuşama olmaz
-Beni dudun gerizekalı,lanet olası paramı allahın belası bankanıza yatırmak istiyorum der.Kadın bu şekilde konuşursanız size yardımcı olamayız der.Adam aynen devam
-Artık şu lanet parayı allahın belası hesaba yatıracakmısın yoksa...Kadın çaresiz kalır ve
-Ben sizi en iyisi müdürümle görüştüreyim der.Beraber müdürün yanına giderler.
Kadın ağlamaklı bi şekilde tam derdini anlatacakken adam söze girer;
-Şu lanet piyangodan kazandığım 5mio. doları allahın belası bankanıza yatırmak istiyorum der.
Müdürün gözleri büyür ve adama cevap verir;
-Demek lanet piyangodan kazandığınız 5mio doları bankamıza yatırmak istiyosunuz ve bu oro.pu size yardımcı olmuyo ha? der...:D:D:D:D[signature][hline]yalnızca iş arkadaşlarım bana "EMİLİO BULTRAGENİO" der!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir adam ve bir kadın evleniyorlar gerdek gecesinde adamla kadın iş görürken kadın sürekli çocugumuzun ismi ne olcak die soruyor adam koruyucu kullanıyormus adam işini bitirdikten sonra prezervatif i çıkarıp ağzını bağlıyor ve yere atıyor kadın tekrar sormuş çocugumuzun adı ne olcak adam:Bu prezervatiften çıkabilirse David Copper Field olsun :)[signature][hline]:rock:Bateristim Bateristsin Baterist:rock:

:rock: Ateist Değil Baterist ama asla şarz olmadım:rock:

:rock:Battery:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Temel ABD'de Teksasta zengin olmuş çiftlik sahibi amcasını ziyarete gider. Uçaktan indiği anda amcası onu karşılar, sarılıp hasret giderirler. "Gel seni evime götüreyim" der amcası, Limuzinini çağırır. Temel 4 kapılı arabayı görünce "Uyyy der, bu ne büyük arabadur" "eee" der amcası "Burası amerika, burada herşey büyük" Arabayla saatlerce giderler Teksasın bi ucundan öbür ucuna, "Uyy amma uzun yoldur bu daa" amcası yine gururla cevap verir "Burası amerika, burada herşey büyük". Çiftliğe varırlar bakar amcası dev bi çiftlik evinde yaşıyor "Uyy bu ne biçüm evdür" "Burası amerika, burada herşey büyük" der amcası tekrar. Beraber akşam yemeği yerler, Temel yemek sonrası tuvalete gitmek ister, yolu sorar. Amcası da çat pat tarif eder. Ama aradan beş dakika geçer, on dakika geçer Temel dönmez.. Yirmi dakika sonunda amcası meraklanarak Temel'i aramaya çıkar, ne tuvalette bulur ne odasında. Tam bahçeye iner ki ne görsün, Temel yüzme havuzunun içinde debeleniyor, batmamaya çalışıyor bi yandan da can havliyle bağrıyor: "Sifonu çekmeyüün sifonu çekmeyüün!!!"[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

o fıkra biraz farklıydı ewet şöyleydi.
bir kadın bir partiye gidiyor,ancak biraz aptal.annesi de kızına öğüt veriyor,yanına hangi erkek yaklaşırsa hemen çocuğumuzun adını ne koyalım? diye sor diyor.kadın partiye gidiyor.3-4 herif sarkıyor, kadın annesinin söylediği şeyi aynen uygulayınca adamlar tırsıp uzaklaşıyor.Sonra biri gelip kadına sarkıyor, kadın çocuğumuzun adı ne olsun diye soruyor,adamda tık yok. dans etmeye başlıyorlar. kadın da sormaya devam ediyor.sonra adam kadını odaya çıkartıyor, başlıyorlar sevişmeye.adam işi bitirip odadan çıkarken kız bi daha soruyor, çocuğumuz olunca adını ne koyalım? diye. adam da kondomu bağlayıp burdan çıkarsa david copperfield olsun diyor.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 05 Eylül 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
Adamin biri ormanin içlerinde oturan bir arkadasinin bir günlügüne yanina
gitmis... Ertesi gün yanina biraz yiyecek alip arabasiyla geri dönüyormus.
Ormanda ilerlerken, kirmizi elbiseler içinde bir adam önünü kesmis. Ve;

- Ben bu ormanin kirmizi ibnesiyim, bana birsey ver... demis
Adam etrafina bakinmis, ve yanina aldigi sandiviçi kirmizi ibneye vermis...
Gene yoluna devam ederken, bu seferde yesil elbiseli bir adam bunun önünü
kesmis..
- Merhaba, ben bu ormanin yesil ibnesiyim, bana birsey ver demis...
Adam biraz sinirlenerek, yanina aldigi içecegi, ibneye vermis... Söylene
söylene yoluna devam etmis, derken mavi elbiseli bir adam bunun önünü
kesmis... Adam arabanin yanina yaklasirken, bizimkisi baslamis.
- Tamam, tamam, sen bu ormanin mavi ibnesisin, ne istiyosun?
- Ehliyet ve ruhsat lütfen!

güzel güzel ekmek üstü peynirimi yiyodum boğazıma kaçtı süper ya eheh[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 05 Eylül 2004 02:56 tarihinde demiş ki:
bakın ben fbliyim ama fb ile ilgili çok güldüğüm bir fıkra anlatiyim size

Fikra bu ya, Fenerbahce bi tarihte bi sekilde Sampiyonlar Ligi'ne
kalma hakki elde eder.. Ilk mac Real Madrid'le Istanbul'dadir.... Real
Madrid ekibi istanbula gelir, mac saatine yakin stata girerler.. stata
takimdan ayri gelen Zidane, takimin motivasonunun cok dusuk oldugunu gorur.
Suratlar asiktir,

- Ne oldu neden yuzunuz gulmuyor diye sorar.

Takim arkadaslarindan biri,

- Ne olsun boyle boktan bir takimla oynamak zorunda kaldigimiz icin canimiz sıkkın, der.. bunun uzerine Zidane:

-Pekala cocuklar, hadi siz gidin kadikoy'u gezin, ben tek basima sahaya cikar oynarim, der..

Ve takim cocuklar gibi sevinerek stattan cikip kadikoyu gezmeye giderler..

Mac basladiktan 10 dk sonra real madrid takimi stata doner, skor; Real Madrid 1-Fenerbahce 0..

E tabi bu durumda daha da bir keyiflenirler ve tekrar disari cikar gezmeye baslarlar.. Mac bittikten sonra stata donduklerinde, macin 1-1 bittigini gorurler, FB adina Ortega, 85. dakikada bir gol atmistir.. Takim arkadaslari hemen Zidane'a kosarlar ve onu coskuyla tebrik ederler..Ama Zidane uzgundur.

- Ozur dilerim arkadaslar, sizi mahcup ettim, der..

- Olur mu oyle sey, der Real Madrid takimi, sen koskoca bir takimla tek basina oynayip yenilmedin, daha ne olsun..

- Ama, der Zidane, 62. dakikada kırmızı kart gormus olmam gercekten benim icin utanc vericiydi.

bu da gs ilen ilgili çok güldüğüm bir fıkra var ama bulamadım yazıyı şimdi

yuh ulan artık bu kadarda olmaz biz ne yapsak gsliler hemen aynısını kendine göre yorumluyolar bu arkadaşımızda bişiler yazmaya çalışmış ama aslen o fıkrtanın gslilere yazıldığını herkes bilior.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam abicim Fener Türkiye'nin en köklü en büyük en güçlü en zengin en çok taraftarı olan takımıdır oldu mu?

Yahu bir fıkra topic ini bile fanatikle kirletiyosunuz Biraz mantıklı olun, gülüp geçin ya allah allah Ben galatasaray lıyım arif&hasan fıkrasına çok da güldüm şahsen. Ha belki kafanız almıyodur diye yine söyleyeyeim, bunlar FIKRA yani gerçek değil
Rahat ol, kasma kendini...[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

3 erkek cocugu olan bir ailenin bir de inekleri var ve ineklerini cok seviyorlar, herseyleri canlari, cigerleri o inek. Bir gun evin annesi ahira gidip bakiyor ki inek olmus. O da hemen orda kriz gecirip oluyor. Sonra en buyuk oglan ahira gidiyor, bakiyor ki inek de anne de olmus buda intahar etmek icin bogaz koprusune gidiyor. Tam atlayacak iken bir peri kizi geliyor. (Peri kizi da tas ki ne tas). Oglana beni bes kere s.kersen hem inegi hem de annenizi diriltirim diyor. Tabii buyuk oglan hemen tamam diyor. Gelgelelim iki diyor uc diyor dorduncu de kaliyor ... 5. yi yapamayip kendii kopruden atiyor asagi.
Sonra ortanca oglan geliyor ahira bir bakiyor ki anne ve inek olmus. Oda gidiyor kopruye. Peri kizi yine geliyor bu sefer beni on kez s.kersen inegide annenizi de abinizi de diriltirim diyor. Oglan bir basliyor o da en son 8 e kadar gelebiliyor. O da kendini atiyor kopruden.
En son da kucuk oglan geliyor ahira bir bakiyor ki anne olmus bu da gidiyor kopruye. Peri kizi geliyor yine ...
Bu seferde beni 15 kere s.kersen 4 unude diriltirim diyor. Bunun uzerine kucuk oglan 18 olmazmi diyor peri kizi olur diyor. Oglan ya yirmi diyor tabbii o da olur diyor peri kizi.. Oglan bu sefer 25 de olurmu diyor.. Tamam deyince peri kizi, oglan gozleri parlayarak:

- Bak sonra inek gibi olmek yok ama..[signature][hline]Bamya_de_Morgoth
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike-de-Morgoth, 05 Eylül 2004 19:36 tarihinde demiş ki:
yuh ulan artık bu kadarda olmaz biz ne yapsak gsliler hemen aynısını kendine göre yorumluyolar bu arkadaşımızda bişiler yazmaya çalışmış ama aslen o fıkrtanın gslilere yazıldığını herkes bilior.

Yoo, gözü dönmüş FB'liler dışında kime sorarsan sor FB için yazıldığını söylerler, fblisinden bjklısına çaykur rizelisine kadar.. doğrusu böyledir. ;)

Neyse bi fıkra daha

* * *

Müfettiş bir hastanede morgu teftiş ediyormuş. Gezerken de ölümleri soruyormuş. Bir yaşlı başlı adamcağızın cesedinin önünde durmuş, adam elinde bir kağıt parçası ve yüzünde çok mutlu bir ifadeyle sırıtıyormuş. "Bu zavallı neden öldü?" Yanındaki doktor cevaplamış: "Kalp krizinden efendim. Lotoyu tutturmuş elindeki kağıtta, çok sevinmiş, kalbi bu yaşta bu sevinci kaldıramamış." Gezmeye devam ederlerken bir adam cesedi önünde yine durmuşlar. Adamın üzerinde yeşil bir önlük yine sırıtıyor mutlu şekilde. Yine sormuş müfettiş noldu diye. "Efendim bu zavallı da yeni baba olmuş, 4 kız çocuktan sonra nihayet erkek çocuğu olunca dayanamamış sevinçten..." Vah vah demiş müfettiş tekrar dolaşıyorlar, bu sefer bir laz cesedi görmüş. Ceset yanmış, pis pis kokuyor, kül olmuş bazı kısımları. Ve yüzünden anlaşıldığı kadarıyla o da sırıtıyor. "Bu da kim?" diye sormuş merakla. "Efendim o bizim Temel, geçen gün sahilde yıldırım çarptı." Müfettiş tekrar yüzüne bakmış Temel'in. "Peki ilk ikisi tamam da bu niye sırıtıyor?" "Fotoğrafı çekiliyor sanmış efendim."[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

Temizlikçi kadın yatağı toplarken bir prezervatif bulur..
Evirir, çevirir bi anlam veremez..
Sonunda evin hanımına sorar..
Evin Hanımı;
-$ey.. O.. Siz hiç kocanla $ey yapmıyo musunuz? Sex yani?
Temizlikçi kadın;
- Yapirik Yapirik da derisini yüzene gadar yapmirik..[signature][hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945
E - MaiL = [email protected]
NøT= *immune to terlik shield sahibidir*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike-de-Morgoth, 05 Eylül 2004 19:36 tarihinde demiş ki:
yuh ulan artık bu kadarda olmaz biz ne yapsak gsliler hemen aynısını kendine göre yorumluyolar bu arkadaşımızda bişiler yazmaya çalışmış

şimdi ne demek bu anlamadım ben en başta fbliyim dedim[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

* Futbol ile ilgili fıkralarda "ilk önce x takımı için yazıldı" diye bir saçmalık yoktur..okuduğunuz fıkraları x yerine y yazarak kolayca değiştirebilirsiniz..bu nedenle bu saçma tartışmalara girmeyi anlayamıyorum..

* 2.si de "şu fıkra asıl öyle değildi, doğrusu şöyle" diye birşey de kesinlikle yoktur..fıkraların, genellikle bir dilden başka bir dile geçerken oluşan farklılıklar nedeniyle değişik versiyonları oluşur..yani asıl fıkra diye birşey de yoktur..

* yazmadan duramadım ;)[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

İngiliz, Alman ve Temel Fransa'da mahkum olmuşlar ve bunların idam kararı çıkmış. İdam için
üç yol varmış ve herkes son isteği olarak nasıl idam edileceğini seçebiliyormuş.

Almana sormuşlar;

- "Seni nasıl öldürelim? Asalım mı, yakalım mı, yoksa giyotine mi vuralım?" Alman:
- "Şimdi yaksanız çok acı çekerim, assanız da vatan haini zannederler, en iyisi giyotine
vurun beni" demiş.

Almanı giyotine vurmak üzere götürmüşler tam ipi kesmişler, bıçak almanın boynuna iki

santim
kala durmuş.

"Bu adam ermiş, tanrılar tarafından korunuyor" demişler ve Almanı bırakmışlar. Sıra

ingilize
gelmiş.

İngiliz de belki giyotin bozuktur die şansını denemek istemiş ve direk "giyotin" demiş.

Aynı
şekilde onun da boynuna iki santim kala bıçak tak diye durmuş ve İngilizi de bırakmışlar.

Sıra temele gelmiş, sormuşlar:

- "Yakalım mı asalım mı yoksa giyotine mi vuralım?" Temel biraz düşünmüş ve:

- "Şimdi yaksanız çok acı çekerim, e giyotin de bozuk, siz iyisi mi asın beni!"[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...