Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

prezervatif topiği

forgiver

Öne çıkan mesajlar

Theridone said:

Jim_E_Rustler said:

Hatuna hapı dayıyosun memeler büyüyo latex derdi de bitiyo.

Düzensiz cinsel hayatın işareti condom.

Hapi dayadigim hatun 6 ay sonra tiras bicagi tavsiyesi ister oldu :(

Valla hatundan hatuna degisiyor, senin ki kıllanmaya yer arıyomuş.

Hiç olmadı bizimkilerde.

Genelde esmerlerde oluyor sanırım o kıllanma.

Kürtlerle yatmayın bence, stop race mixing.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

en güzel doğum kontrolü nefes kontrolüdür. nefsini kontrol edebilen erkek boşalmasınıda istediği an'a göre ayarlayabilir. tamam spiritüel konular çekmiyor olabilir bir çok kişiyi ama bu nefes ile ilgili söylediğim şeyi yabana atmayın.

abi cinsel sağlık ansiklopedisi falan okumanı tavsiye ederim ben ilk okuldayken okumuştum ama okumanın yaşı yok. asıl boşalmadan önce de sen fark etmeden ve tamamen refleksif olarak az miktarda boşalma oluyor (teknik adını bilmiyorum belki preejaculationdur ingilizcesi).

aman ondan bişey olmaz diyeceksin ama bu sebeple kürtaja giden çok. hayır çok seks yapan bi adama da benziyorsun hep hayatını böyle geçirdiysen baya şanslısın ama bir gün başına patlayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o duygu çok berbat bişey hatta dünyanın en iğrenç duygusu,

herseferinde prezervatifsiz yapmıcam diyom ve yapıyom sonra içim içimi yiyo acaba hamile mi degil mi sorsamıyosun da kıza, buzamana kadar olmadı şimdi de olmaz ama ya şimdi hamileyse ?

hamile degilse ulan acaba kısır mıyım diyorum kendi kendime, hamile olmasındansa kısır olmam daha iyi diyorum sonra saçmalama falan diyorum kendi kendimi loop'a sokuyorum gibi düşünceler her ay tekrarlanıyo beynimde çok kötü durumdayım çok..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...