Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi de cep tel alıyom .. yine önerileriniz plz aka lol

jankis

Öne çıkan mesajlar

Ya ben şu cep telefonunu sevmiyorum şuana kadar en fazla 2-3 kere lazım oldu ondada annemden aldım ama neyse[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

cep telefonuna ne gerek var? kılıç kullan...

ehu[hline]Ardeth, 07 Şubat 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya arabaları neden seversiniz ne bilim şöyle safkan bi arap atına binmek simsiyah çok daha gurur verici. Hem arabanın içinden kılıçta kullanamazsınki
Sosyal ağlarda paylaş

babanı hepsiburada.com'a sok abijim orda indirim mindirim oluo baskuda da eidir ben ordan t65 almıştım zamanında 230 milyona indirim warken ii oluo geçen gün bi adam 300 çekti telefona o yüzden indirimi şimdi güsel gelio baskuda'da r520m war her bi ösellik war onu da alabilirim t65i verip ei glb o da..
3510 en son 305 milyondu hepsiburada.com'da biara bak yani peder havale yapmaktan korkmuosa sorun yoqtur..kredi kartı zorunlu deil hepsiburada'da..[hline]a dying wish...
Sosyal ağlarda paylaş

disappear sen söyle

1)o aldığında 1.1 di hatta o telefonun ilk çıkış fiyatı 1.3 dü
2)günde hadi onu bıraktım ayda kaç kere kısa video çekme ihtiyacı duyuyosun,kaç kere resim çekmen gerekiyor
3)ben evdeyken tv kullanıyorum ev dışındayken seyretmem gerekmiyor senin televizyona bir bağımlılığın mı var.
4)yılan oynamak için 900 milyon verecek kadar...
5)eğer gündüz güneş altında gece spot altında çekmiyorsan resimler beş para etmez

şimdi bir daha düşün sence 900 milyona değer mi[hline]MAN WHO WALKS ALONE

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 08 Şubat 2003 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...