Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korsan kullanamama - N'oluyor böyle?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bende kullanmıyorum,ha gece yarısı elimde albümü olmayan bir sanatçı için yutup kullanıyorum hepsi bu.
Özellikle korsan oyun kullananlara deli oluyorum,ağızlarına vurasım geliyor..

ORJINAL OYUNLAR COK PARA BEE diyen tipler var ki onların ağızlarına 2 tane vurasım geliyor.. O oyunun yapımında ne kadar emek,kaç kişinin emeği var anlatamıyosun da.

/rage off

Korsan kullanmayın,kullandırtmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

ucuz mu sanıyosun oyunları :D kime göre ucuz neye göre ucuz. Ben daha black ops oynamadım mesela 7.5 veya 5 dolara inmeden oynamam ozamana kadar da zaten ohooo

Ucuz abi.
Çıktığında 100 lira oluyor ps3 versiyonu oyunların,pc için daha ucuzdur diye tahmin ediyorum bilemicem.
7.5 dolara inmesini bekliosan oyun oynama hacı boşver
Sosyal ağlarda paylaş

Sevdiğiniz müzisyenlere/gruplara destek vermek istiyorsanız parayla mp3 satın almak yerine, kendi siteleri üzerinden merchandise ürünlerini satın alın. Hem sizin elinize her yerde bulabileceğiniz mp3ler yerine fiziksel bir şeyler geçmiş oluyor, hem de gruplara çok daha fazla yardım etmiş oluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi müzik için beklemesinler bi zahmet,
zaten hakkınla yapıyorsan, ödülünü konser vs ile alıyorsun ki,
çok çok iyi yaparsan isterse fiyatı saçma sapan 40 euro falan olsun gene gidip alırım yani.
değecekse.

Ama oyun olayı ayrı, tabi bilemiosun.
Black ops mesela, dünyanın en rezil oyunu lan iyi ki korsan oynamışım diorm.

ide orcinal olunca daha keyifli oynanıo hakkını vere vere
Sosyal ağlarda paylaş

sevdiğim sanatçının albümünü alırım destek amaçlı ama jelatinini bile açmam. elden veya netten edinirim albümü sonra eve gelirim indiririm korsanını ve dinlerim. çünkü hizmet daha iyi. wmp ile mp3 e çevirip şarkı isimlerini yazmaktan bile daha kolay korsanı edinmek. bir kere dijital müzik alayım dedim almaz olaydım. yok kullanmak için lisans yükleniyormuş yok başka bilgisayarıma ya da cihazıma atamıyormuşum vs. paranla rezil olmak deyimi cuk oturuyor. netten dağıtacak adam gider cd alır mp3 e çevirir dağıtır yine. sanki çok zor. ubisoft+drm giflerindeki gibi müşteriyi öpmek oluyor o. korsanı engellediklerini sanarken kendilerini batırıyor salak herifler.

diğer şeylerde de değdiğine inandığım şeyin parasını bütçemin sınırları dahilinde vermeye gayret ediyorum. sevdiğim bir oyun fln da steam de indirime girince alırım.

ama kesinlikle bilmediğim şeye para vermem. alırım oynarım ve değiyorsa parasını veririm. benim iş biraz tersten yürür. amaç adam hakediyorsa emeğini vermek para tuzağı bir ürünse avucunu yalatmak:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...