Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu konsollarda fps'de aim nasıl oluyor

zyprexia

Öne çıkan mesajlar

alisiyorsun ve tam tersine asiri rahat geliyor bi yerden sonra. konsolda oyun oynamanin artisi eksisinden cok daha fazla zira.

bazi oyunlarda destek olma acisindan cok minik bir aim oluyor, ama bunu gozle gormek mumkun degil yani. call of duty guzel bi ornek mesela buna. bazilarinda o da olmuyor battlefield mesela, iste bu gecis sirasinda farkediyosun cok minik bi aim oldugunu bazi oyunlarda. modern warfare - bad company gecisinde 1 haftami almisti mesela alismak.
Sosyal ağlarda paylaş

konsollarda aim zor değil çünkü oyunlar ona göre ayarlanıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=eE_msAKWdOs

oyun yavaşa göre ayarlanmış oluyor, aim'de zorlanmıyorsun.
bu tip oyunları pc'de çok çok düşük mouse sensitivity'lerde oynuyorum.
aim'i az oynatsan da düşmanı öldürebiliyorsun.
levellar da ona göre ayarlanıyor, düşman önünden geliyor felan.

assist olmasına bile gerek kalmıyor.

ut, q3 gibi hızlı fps'leri konsolda oynamak çok zor, aim sistemi ona göre ayarlı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ps 3'ü ilk aldığımda ciddi ciddi en büyük kaygım buydu. 'konsolda fps mi oynanırmış ya' diye direndim durdum uzun süre. sadece fps değil, third person ve diğer crosshair'lı oyunlar için de bu fikre inanıyordum. sonra sonra uncharted, just cause, call of duty vb. oyunlar vasıtasıyla alıştım. hala mouse ile oynamayı 100 kere tercih etsem de oynanıyor rahatlıkla. tabi işin prosu olanlar var, adam mouse'dan hızlı kullanıyor analogları. ama belli heriflerin senelerdir konsollarda shooter oynadığı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...