Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basit bi soru? Bi araştırma için lazım.Vicdani soru.

UrsusMaritimus

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Burda kazıktan öte bişey var sanırım. Yoksa her şirket yalan atıp kazıklıyor. Daha tehlikeli bişey var ki arkadaş kararsız kalmış. Seni bu kadar tribe sokuyorsa salla gitsin. Ama başka iş yok diyorsan bilemicem.

bu durumdaysan bilmen gereken;

1- sen o işe girmessen başkası işi mutlaka alacak.
2- yaptıklarından pişmanlık duyacak kadar büyük bir sorun mu.

eğer pişmanlık duyacaksan koy gitsin ya iş mi yok.

yok, bende biliyorum ama sen bulaşma en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oylar için teşekkürler. bu kadarı yeterli. Açıkçası günümüzün hükümeti için bu anketi yaptım ve görüyorumki büyük çoğunluk patrondan yana (yani kazığın devam etmesinden).Bu yüzden kendiniz paralamayın arkadaşlar halkça açıkgöz geçinip kendi kazığımızı kendimize atarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat etmek gerek şirkete kazıp atacam diyip ters teptiren çok var senin üstüne bile kitliyebilirler olayı yada daha pis işlerle de ortadan kaldırabilende olabilir.Kazık atın derken bunlarıda düşünün.
Bireysel emeklilik gibi sadece parasal yönden kazık ise müşteriye normal karşılanabilir bir nebze.
Sosyal ağlarda paylaş

UrsusMaritimus said:

Oylar için teşekkürler. bu kadarı yeterli. Açıkçası günümüzün hükümeti için bu anketi yaptım ve görüyorumki büyük çoğunluk patrondan yana (yani kazığın devam etmesinden).Bu yüzden kendiniz paralamayın arkadaşlar halkça açıkgöz geçinip kendi kazığımızı kendimize atarız.

Yapıştııııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrr :)
Sosyal ağlarda paylaş

UrsusMaritimus said:

http://www.cardmine.co.uk/list26/a261272.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

UrsusMaritimus said:

http://www.cardmine.co.uk/list26/a261272.jpg

AHAHAHAHAHAHAHAHA

çok başarılı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...