Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WORLD WAR Z Film oluyor

sostizm

Öne çıkan mesajlar

di said:

Abi niye oturup 31 cekiyosaniz millet de dandik filmlere ayni sebepten gidiyor. Yok yani yok. Yapmiyor serefsizler. Hic yoktan iyidir diyoruz.

abi oturup dandik filmlere niye gidiyorsanız 31'i de o yüzden çekiyorsunuz. yok yani yok. vermiyor şerefsizler. hiç yoktan iyidir diyoruz.

tersten aldım cümleyi o da uydu heheeh
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

Gereksiz yerine bir şeyleri yüceltmeyi bırakın artık. Tiyatroya bir garezim yok ama arkadaşında dediği gibi nerdeyse hepsi kötü 15 kere falan gittim daha güzeldi dediğim yapıta rastlamadım ayrıca hayatımda da abi şu tiyatroya git çok süper diyenide duymadım. Bundan dolayıda sevmem gerekmiyor + bana bir şey kattığınıda düşünmüyorum. Filmlerdeki gerçekçiliği tiyatrodaki yapmacıklığa 1000 kere tercih ederim.

Zombi filmi seven ve izleyen insanlara tiyatroya gidin demekte çok ilginç ayrıca tiyatroda zombi konulu oyunun dandik olacağı apaçık bu insanlar ise zombi konseptini seviyor ve bunu yapan insanlara para kazandırmak isteyebilir.

Not: Filmi izlemedim sadece yorumlara bakmaya gelmiştim :)

Antonius ile kleopatraya git
Çogzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

kthxbye said:

Kitabını okumadımda 2 saatlik zevk ve eğlence amaçlı gittiğiniz film ....

ben öyle filmleri sinemada izlmeye karşıyım zaten , transformers'a iyi diyenlerde var , nası iyi lan diyorsun,e abi eğlencelik işte diye cevap verildiği zaman ne gevrekmişsin ya diyorum .

gidin abi arada tiyatro fln izleyin , size birşey katan içi dolu aktivitelerle vakit geçirin , çıtır çerezlik filmlere para kazandırıp holivudu dahada gaza getirmeyin

neyese bu çok daha büyük bir tartısmanın konusu.

nasıl filmleri sinemada izliyorsun allah aşkına ? Şuan bahsettiğimiz film kesinlikle sinemada izlenebilecek zaman veya para kaybı gibi hissetirmeyen bir film. Gerilimi kesinlikle hissteriyor 1 saat 50 dkkanın en az 1 saati gerilim ve adrenalinli geçiyor. Konu çok yaratıcı olmasada işleniş ve atmosfer gayet başarılı verilmiş ve bu atmosferi yaşamak için sinema salonu büyük ekran ve ordaki ses sistemiyle, izleyicilerin arasında olma atmosferi şart. Ayrıca göze batan aşikar bir abukluk yada kötü animasyon falan gibi rahatsız edici durumlarda yok.

İlla sinemaya gidip hmm lan ufkum genişledi bu film sayesinde mi diyceksin (ki öyle bir film türkiyede gösteriliyorsa bana da haber edin), eğlenmek, kafa dağıtmak, türünü sevdiğin için gittiğin bir aktivite olabilir sinema bunuda eleştirmek saçma olur. Tiyatro konusuna hiç girme sinemayla tiyatro apayrı dallar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Su filmle nasil gerilim yasasiyorsunuz hayret ettim.

İzlediğim salonda millet baya gülmekten koptu cogu sahnede ben dahil. Hele sonundaki zombi sahnesi epik derecede komikti.

Transformersa da gittik o da cerezlik konusuz bir film belki de ama gorsel bir solen var en azından surukleyici pisman olmadim gittigime.

5/10 max
Sosyal ağlarda paylaş

evet tebessüm ettiren yerler oldu. muhtemelen gülünen bir iki sahneyi tahmin edebiliyorum da, genel olarak konuşuyorum ben. O tebessüm ettiğin yerlerde gene saçmalığından tebessüm ettirmedi yani başka şekilde çağrışım yaptığından.

örnek

Misal laboratuvarda 2 saniyede bir kafasını cam kapıya vurup dişlerini tıkırdatan doktor zombi, bir gerilim olmadığından zombininde orada öylece durup virüs nedeniyle kaslarındaki istemsiz haraketler; trolleyen bir zombie imajı yarattı gülme herkezde oldu. Ama zombi böyle mi davranır ? teoride ne kadar saçma; dedirttiğinden değil yani.

Sizin sorununuz genele göre değerlendirmeden, kendinizi fazla zeki sanıp (no offance) cımbızla çektiğiniz bir kaç yeri filmin tamamı için hükümlendirmeniz.

Türü seviyorsanız gönül rahatlığıyla gidin arkadaşım film iyi.

Ama kitabı okumuş beğenmiş insan belki yadırgayabilir, ya da kafasında filmin işlediğinden farklı concept olan biri yadırgayabilir. Ne olursa olsun önyargılı yanaşmadığınız sürece film keyifli güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...