Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WORLD WAR Z Film oluyor

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:

Barathrum said:

Mesela 28 gün sonra ya da i am legend çok güzel filmlerdi.

yoo? gayet ortalama filmler bunlar.

28 gün zombi olayına farklı yaklaşıyordu, klişelerden uzak,özellikle çıktığı zaman daha zombi bandwagonu tam yoktu ortada fln o yüzden iyi diyebilirim

i am legend son derece averaj bir film.klasik holivud.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

arkadaşlar bu filmin kitabı günümüzün tüketim kültürüne kocaman kocaman taşlar atan ,baya idelojik bir kitap

zombiler 2. planda bence kitapta , asıl tema 21.yy insanının sürdürülemez aç gözlülüğü ve geleceğine-geçmişine ,yaşadığı gezegene ve komşularına karşı muazzam duyarsızlıgı

İşte o yüzden ÇOK merak ediyorum filmi. Kitaba BAYILDIM ben, okuduğum en etkileyici fantazi kitaplarından biriydi. LOTR üçlemesi ile bile kıyaslarım bittiğinde bende bıraktığı etki itibarıyla.

Henüz filmi izlemedim ama bir de audio book'unu dinlemek istiyorum bulursam. O da MUHTEŞEM miş.
Sosyal ağlarda paylaş

Orijinal sonu kesmisler cok pessimist falan amerikanyalilar sevmez bunu diye yeniden cekmisler mallar.

Kesilen Rusya bolumunde devasa savaslar varmis $20 Milyon Dolarese malolmus.

Orijinal Son

Orijinal Son:

Emmoglu who binasi yerine Rusyaya iniyor. Zorla askere aliyorlar bunu, zombik imha timi falan takiliyor orada. Cok deli eksin oluyor rusyada. Bu arada bunun hatunada filmin basindaki helicopter pilotu cakiyor. Bu arada kadin vurduyor millete kampta colugun cocugun rizki ugruna.
Sonra helicopter pilotu brede telefonda kanka senin hatunla sevisiyoz biz, sen kal rusyada bozma ortami diyor. Bunu diyen bred delleniyor ve amerikanyaya yola cikarken film bitiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Orijinal sonu kesmisler cok pessimist falan amerikanyalilar sevmez bunu diye yeniden cekmisler mallar.

Orijinal Son

Orijinal Son:

Emmoglu who binasi yerine Rusyaya iniyor. Zorla askere aliyorlar bunu, zombik imha timi falan takiliyor orada. Cok deli eksin oluyor rusyada. Bu arada bunun hatunada filmin basindaki helicopter pilotu cakiyor. Bu arada kadin vurduyor millete kampta colugun cocugun rizki ugruna.
Sonra helicopter pilotu brede telefonda kanka senin hatunla sevisiyoz biz, sen kal rusyada bozma ortami diyor. Bunu diyen bred delleniyor ve amerikanyaya yola cikarken film bitiyor.

o nası bi son lan asdsdfsdgf

edit: gerçi daha iyi olabilirdi hmm...
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Orijinal Son

Orijinal Son:

Biret koş, karını ...
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Henüz filmi izlemedim ama bir de audio book'unu dinlemek istiyorum bulursam. O da MUHTEŞEM miş.

bence kitabı okumaktansa audio book'u dinle
,çok iyi yapmışlar prodiksyonu,kitaptan bir eksiğide yok hatırladıgım kadarıyla .

tabi inglizcenin iyi olması lazım :)

kthxbye said:

Kitabını okumadımda 2 saatlik zevk ve eğlence amaçlı gittiğiniz film ....

ben öyle filmleri sinemada izlmeye karşıyım zaten , transformers'a iyi diyenlerde var , nası iyi lan diyorsun,e abi eğlencelik işte diye cevap verildiği zaman ne gevrekmişsin ya diyorum .

gidin abi arada tiyatro fln izleyin , size birşey katan içi dolu aktivitelerle vakit geçirin , çıtır çerezlik filmlere para kazandırıp holivudu dahada gaza getirmeyin

neyese bu çok daha büyük bir tartısmanın konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz yerine bir şeyleri yüceltmeyi bırakın artık. Tiyatroya bir garezim yok ama arkadaşında dediği gibi nerdeyse hepsi kötü 15 kere falan gittim daha güzeldi dediğim yapıta rastlamadım ayrıca hayatımda da abi şu tiyatroya git çok süper diyenide duymadım. Bundan dolayıda sevmem gerekmiyor + bana bir şey kattığınıda düşünmüyorum. Filmlerdeki gerçekçiliği tiyatrodaki yapmacıklığa 1000 kere tercih ederim.

Zombi filmi seven ve izleyen insanlara tiyatroya gidin demekte çok ilginç ayrıca tiyatroda zombi konulu oyunun dandik olacağı apaçık bu insanlar ise zombi konseptini seviyor ve bunu yapan insanlara para kazandırmak isteyebilir.

Not: Filmi izlemedim sadece yorumlara bakmaya gelmiştim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tiyatronun en faal oldugu il Ankara, burda bile baya iyi oyunmuş izlemek lazım denilen oyun senede 2 tane ya çıkıyor ya çıkmıyor. Değişik konseptler açısından evet güzel de film izleyeceginize tiyatro izleyin kendinize bir şeyler katın gibi bir durum yok yani. bence gidin discovery channel izleyin hepsinden daha iyi, tiyatronun kattığından çok katıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Tiyatronun en faal oldugu il Ankara, burda bile baya iyi oyunmuş izlemek lazım denilen oyun senede 2 tane ya çıkıyor ya çıkmıyor. Değişik konseptler açısından evet güzel de film izleyeceginize tiyatro izleyin kendinize bir şeyler katın gibi bir durum yok yani. bence gidin discovery channel izleyin hepsinden daha iyi, tiyatronun kattığından çok katıyor.

ne varsa özel tiyatrolarda var bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...