Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaliteli Oyun dergisi Arayanlara!!

Sinowhatrecup

Öne çıkan mesajlar

Pcgamer kapandıktan sonra oradakiler level e geçti.
Pcgamer satmadığı için kapanmadı bağlı olduğu bünye türkiye den bazı dış sorunlar nedeniyle çekilmek istedi diye kapandı diye biliyorum
ama yurt dışında hala devam ediyorlarmı bilmiyorum
Evet level geyik ama gameshow daha geyik =)
zaten level pcgamer kapandıktan sonra canlanmadımı? piyasada kimse kalmayınca satmaya başladı...
uzun zamandan beri almıyorum hala iyi satıyormu bilmiyorum.[signature][hline]imza ?
Sosyal ağlarda paylaş

demo eskiden çok gerekliydi.
şimdi oyun çıktıktan sonra demo geçiyor eline.
eh 2 milyona korsan oyun alabilecekken, sırf demosunu oynamak için dergi almana gerek yok.

ama eskiden oyun çıkmadan en geç 3-4 ay önce demosu çıkardı ve dergilerde yayınlanırdı..

bir de dergide gözüne çarpmayan oyunları deneme fırsatın olabiliyor.[signature][hline]imza günü
Sosyal ağlarda paylaş

pc gamer güzeldi ama hepsi tercüme edilmiş yazılardı...[signature][hline]"http://www.paint.canavari.com" Anneni boya-babanı boya-arkadaşını boya kedini boya-köpeğini boya-kuşunu boya-balığını boya-mod'ları boya vs.

-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 03 Eylül 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
level'a çok fazla reklam var diyorsan bir de şu bayan dergilerini al oku.
10 milyonluk dergi, ama içinde sadece reklam var.

hmm[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

pc gamerdan 3 kişi geçti level e diyebiliyorum ben(tuğbek, bir bayan adınını unuttum bir de bir bey(çok açıklıyıcı oldu ya:))). Öle hürra bir zamanlar Pc World ü byte kadrosu yerleştiği pc world kadrosunun pc magazine transfer olduğu gibi bi durum olmadı. Transfer olanlar levelde kendini gösterebildi. Mesela pcgamer da tuğbek in yazılarını hiç beğenmezdim(Birde pc gamer zamanında köşesindeki resmini hiç sevmezdim sanırım bi etkisi olabilir:)). Ama leveldeki donanım kısmını ve diğer yazılarını sürekli okuyorum.
Pc gamerın en iyi yanı yabancı dergilerin güzel makalelerin çevrilmesiydi. Jane's Defense projesi, Rainbow Six in yapımı...
Onun harici pek düzgün değildi. Çevirilerin bir kısmı chicken translation a(piliç çevirme) dönüyordu ve yazarın yazı içeriğine katkısı çok az olduğundan monoton kalıyordu. Zaten yazarlarda bol bol felsefe yapardı kendi köşelerinde(Bu da ekol haline geldi kimse gücenmesin ama oyun dergisinde hayatın anlamından bahsetmek bir süre zarfından sonra insanı baymaya başlıyor, bazı yazarları hariç tutuyorum bu durumda, herşeyin dozunda olması gerektiğini bildikleri için)
Onun haricinde çok pahalıydı.

Level in cd içeriği gerçekten iyi. Çıkacak oyunların screenshotları-videolar-demolar(gerçi oyunlar daha cabuk cıkmaya başladı)-bazı programlar-beneath the ground-vs. Şimdi internetten bulurum bende demek doğru yaklaşım değil malesef. Ben oturup sabahtan akşama kadar oyun sitelerinde screenshot bakıp hepsini inceleyip videolarını indirecek zamanı kendimde bulmuyorum. Bu bakımdan derlemeleri ve seçimleri gayet iyi. Ara ara verilen tam sürüm oyunlar(mesela fallout2:)) daha da hoş oluyor.
Levelde bulduğum kusur çok ama şu anda piyasanın en iyisi kanımca. Yazılar birde 2 sene önceki gibi olsa... Birde verilen puanlar gitgide canımı sıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa puanlar göreceli kavramlara döndü artık. Mutlaka birilerinin canını sıkacak tabi. Mesela ben Thief'i sevmiştim ama zombileri görünce kapadım oyunu sildim bilgisayardan-Bence oyunun eğlencesini baltaladı çünkü- Bazıları zombileri güzel buluyor. Oyunlar işte ortak karara varmak zordur :P Dergilerde böyle.
Bu arada geçenler Tuğbek (Sakallı daha karizmaydı gerçi) Serpil Ulutürk (Pro Gamer'ı kurmak için ayrıldı sanırım dergiden bir kaç ay önce. Pro Gamer ne oldu bilinmez) Güven Çatak (hala var galiba. Kitap köşesinde falan adını görüyorum sanırım)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...