Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tam sürüm Fallout 2 !!! (PC Games'in hediyesi)

arcane

Öne çıkan mesajlar

hmm pc games ne yaw? yeni mi çıkmış? bi ara pcgames life mı ne vardı, hepsini aldım sora kapanmıştı dergi :)

arcane, bide yukarda pc gamer demişin o pc games olcak dimi ehe

ama napıcam f1-f2 var zaten ehm benim kendi cdlerim hem lvl in orj. cdleri duruyo cillop gibin. 3 tane f2 cd si olacak elimde şimdi bunuda alırsam, ama bakmak lazım tabe dergi düzgünse alırız felam.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm Eylül ayındada tam sürüm bir oyun verirmi acaba PC games?[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you

[Bu mesaj WinterWolf tarafından 25 Ağustos 2004 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 25 Ağustos 2004 00:35 tarihinde demiş ki:arcane, bide yukarda pc gamer demişin o pc games olcak dimi ehe

ama napıcam f1-f2 var zaten

ha ne ? yok öyle bişiy :) :)

şimdi FO rağbet gören bi oyun, arkadaş çevresi direk cd sini isteyebilio, henüz kaybolmayan FO cd si icat edilmedi o yüzden fazla fazla bulununca hoş oluyor :D

@Winter
eylül sayısı zaten, erken çıkarmışlar.ekimde de verirler bence çünkü yabancı derginin türkiye şubesi.imkan geniş adamlarda.para çok yani :-P[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

bu almanyadaki oyun dergileri ayda 3 orjinal oyun veriyor. dvd ya da 3cd ile gelen 2 versiyonlari oluyor. oyunlarin biri yeni (abarti yeni diil tabi), biri orta, biri de epey eski oluyor.

mesela 2 az once aldigimda verdigi oyunlar, arc fatalix, patrician 2 ve elder scrolls I di. ama genelde verdigi oyunlar cok eski olmadikca almanca oluyor tamamen uyuz oluyorum.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

bi sorunum var aldim oyunu basladim oynamaya da. simdi vault city deyim. ilk courtyard daki shoptan bisiler çaldim yakalanmadan vs. sonra yukari gittim kapidan içeri girmek için day pass istiolar yandaki binadaki dolaptan çaldim içerde kimse yoktu. ama yine de kapiyi açmiolar bana. sonra restleyip geldim yandaki binada wallace die biri var. bi kez vault city den kicklendin bi daa giremezsin dio ama hiçbisi olmamisti aslinda. nasi giricez nasi edicez =) baska save de yok[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Ariakan Teh üBaaahr thrust mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

Dergiyi aldım,(Çok uzun süredir hiç bilgisayarla ilgili dergi almadım) ilk bakışta ince geldi ama sonra kağıdın ineliğinden dolayı böyle olduğunu anladım. İki tane Fallout 2 im oldu ikiside orjinal:). Dergi yabancı olduğu için kaliteli ama çevirilerde bazen öyle kelimeler kullanılmışki bir bok anlaşılmıyor(Efsunlamak nedir allah aşkına:) )[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 25 Ağustos 2004 16:17 tarihinde demiş ki:
http://www.pcgames-tr.com/

Evet benim dediğim dergiymiş arcane ama kapanmıştı bu. Neyse tekrar açılmış hayırlı olsun.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 26 Ağustos 2004 15:58 tarihinde demiş ki:
sam yardim et =)

valla anladığım kadarıyla bir halt etmişsin ki :-p adam öyle diyor, başka save olmadan girebileceğini pek sanmıyorum maalesef.. o dediklerini çalarak giremiyordun hatırladığım, başka yöntemler vardı..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...