Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gmail isteyen ilk kisi mailini yazsin

onlyreal

Öne çıkan mesajlar

[email protected] yazim bende heh[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadığım olay
ilk baş ta msj ını editlemeden önce baya bi var demiştin galiba
sonra editledin msj ı neyse
ben istemiyorum
benim sıramı Bonecrusher a verin[signature][hline] BonePART, 14 Temmuz 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
[i]*BonePART fistiklari yer *
Ulan insan 200 bin fazla veriri antep alır lan bu ne tuzlu yulu

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 04 Ağustos 2004 14:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

beyler neyse olayi biraz acikliyip soruluyor pm lerle bayag

simdi bakin

bu gmaili aldiginizda bir sure sonra invite lar geliyor gonderdiginiz invitelarin kullanimina gore size yeni invitelar geliyor

bazen 1 tane invite gelir bugun oldugu gibi bazende 5 tane tamamen sans yani.

ben oldukca buradan dagiticam
ama ne yazikki ne zaman google in size invite verecegi hic belli degil
Sosyal ağlarda paylaş

yaw canlar ne yapçaksınız siz bu 1gb lık e-mail adresini?
tek kişi için 20 mb yeter de artar. depolama için diycem ama o zaman da 2 boş cd alıp kullanmak daha rahat oluyor?

gerçekten güzel bir kullanım alanı var da ben mi göremiyorum nedir anlamadım ki? :-?[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!

[Bu mesaj Rahan tarafından 04 Ağustos 2004 19:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

CD'nin kaybolma ihtimali var ancak mailde duran bir şey servis kapanmadıkça kaybolmaz. Diyeceksin bedava alan veren yerlere upload et ne edeceksen; ama onların herhangi bir güvenliği yok ve mail bana daha düzenli geliyor.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 04 Ağustos 2004 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla CD çantama bir websitesinden daha fazla güvenirim.

birisi şifreyi falan çalar bişi olur yedeklediklerimi falan siler sonra al başına bela :)[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Cevap: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi, değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

iyide 20mb lere bolup atmak oldurur adami yada 10mbmiydi

maximum?

said:
SilphatosIce_, 04 Ağustos 2004 19:34 tarihinde demiş ki:
CD'nin kaybolma ihtimali var ancak mailde duran bir şey servis kapanmadıkça kaybolmaz. Diyeceksin bedava alan veren yerlere upload et ne edeceksen; ama onların herhangi bir güvenliği yok ve mail bana daha düzenli geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...