Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star haberin namaz sıkıntısı

Turkceplease

Öne çıkan mesajlar

elemanın paylaştığı video, zaten ne olduğu paylaştığı videolardan belli

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1806114281075#!/pages/Karakter-Analizi/192804544070086

alın anasayfasında 2. video ve yorumu

İzmirde yapılan Atatürk rölyefi için dediği şey;

HİNDİSTANA BENZEMEYE BAŞLADIK...

YAKINDA KARŞISINA GEÇİP YOGA YAPARLARSA HİÇ ŞAŞIRMAM...

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1819435174089&oid=192804544070086&comments&ref=mf

//dasaaa: hakaret etmiyoruz biz.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Soris said:

İnsanlar niye din düşmanı olurlar mesela anlatsana ama Türkçe please.

sana göre çukulata bana göre eziklik.

ateizm e bişey demiyorum o bi görüştür ama din düşmanlığının ne olduğunu yazdım yukarda.

Bana göre çukulata olduğunu nerden çıkarıyorsun? Kahinmisin hacı sen ahah
Sosyal ağlarda paylaş

abi son müzik girdiğinde gösterdiği manzara benim tel'in wallpaper'ı idi.

değiştirdim bildiğin.. sdfsdf

bu arada sorun 2:44'te zaten

BİZ SADECE
MÜSLÜMAN
ÜLKEDE

abicim, canım benim.. bi tanem.. nur yüzlüm..

ülke müslüman değil.. ülkenin dini olmaz. tutup da okul gibi yerlere din enjekte edemezsin.

hadi ettin benim gönül gözü açık dostum.. adam o çatıya çıkıp isa heykeli koyar da önüne geçerse ve laf edersen olmaz o iş.. anladın mı?
yarın öbürsü gün adamın biri fatheeeeerr getirip okul önünde iki hallelujah çekerse ve tepki gösterirsen hiç olmaz. "provokasyon olur bu" dersen eğer "lan bu neydi ki zaten, o öyle olsun?" denir..

din düşmanlığı değil de din enjekte edilmesi var burada.

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ülke müslüman değil.. ülkenin dini olmaz. tutup da okul gibi yerlere din enjekte edemezsin.

ülkenin büyük çoğunluğu müslümansa ve müslüman gibi yaşamak isterse edersin. ben müslümanım bunları yapmıyorum, din allahla insan arasındaysa benim yapıp yapmadığımdan sana ne, sana da izin vermiyorum dersen en sonunda giderler bi parti seçerler; o parti de sağda solda vaaz verenleri anayasacı, hukukçu diye atar işte piyasaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

ahmedinejad said:

dünyada diğer herkese çok hoşgörülü bir topluluk var mı? ateistinden budistine hepsi diğerini dışlar, hatta alay eder falan. tek bir dinin suçu değil bu.

at gözlüğünü ne kadar çıkarttığına bağlı işte.yeterince çıkarınca da anlıyorsun zaten olayı

yok müslümanlar diğerlerine karşı çok vahşi denmiş ondan dedim, bu herkeste olan bir şey. topluca insanlığın suçu hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Archangel_ said:

ahmedinejad said:

dünyada diğer herkese çok hoşgörülü bir topluluk var mı? ateistinden budistine hepsi diğerini dışlar, hatta alay eder falan. tek bir dinin suçu değil bu.

at gözlüğünü ne kadar çıkarttığına bağlı işte.yeterince çıkarınca da anlıyorsun zaten olayı

yok müslümanlar diğerlerine karşı çok vahşi denmiş ondan dedim, bu herkeste olan bir şey. topluca insanlığın suçu hatta.

onda haklısın.sırf din değil, siyaset, futbol vs her şeyde var o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...