Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia : Yanan bir platform uzerindeyiz.

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

sharky said:

Mobile Cihaz pazarı bitmiştir Nokia'nın, infrastructure olayı ile ilgilenen Nokia-Siemens öyle kolay kolay bitmez.

adamim bende bunu bekliyordum :D.
dedim gelir soyler simdi.

abi bi nokia firewall vardir ki, CP zirtlatmazsa mukemmel olur :D dicem ama umitsizim ehe :D
Sosyal ağlarda paylaş

tüketiciyiz abi biz.

yarın öbürsü gün fiyat/performans olarak harika bi yerde ve süper çalışan bi elefon yaparlar (symbian olmayan sfsdfsdfsdf 3-4-5 kötü korku filmi serisi gibi inan. bitmiyor!) gider alırım.

ben tüketiciyim, benim param değerli, markaya olan itibarım, sevgim vs. değil.
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

"roket adam" said:

Nokia devri bitti. Bir şirket nasıl bu kadar beceriksiz yönetilir case study'si olarak işletme tezlerine falan konu olsun artık. Kendi fanlerini bile küstürdü lan adamlar, symbianguru'nun son yazısını unutmam ben kolay kolay, o derece.

arada kalmasin cok guzel yazmis adam bende linkini sey edim,

http://www.symbian-guru.com/welcome/2010/07/symbian-guru-com-is-over.html

oo yazı baya iyimiş yannız. adam tecavüz etmiş nokyaya
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
Telefon piyasası kadar geniş değil ama o piyasada başı çekerler. Microsoft pazarı ile Nokia pazarı çok ayrı dünyalar, windowslu telefonu kime satacak finlandiyalılar?

millet n97-n8 falan aldı yahu!

n97 çıktığında anroid varmıydı hatırlamıyorum ama baya etkileyici gelmişti pazara. ilgileneni gerçekten çok oldu

n8 bence n97'den daha başarılı bir telefon, ama nokia çoktan kaybetmişti, tepe taklak aşağı yuvarlanıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...