Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir'de Doğalgaz rezervinin tükenmesi!

Karag8z

Öne çıkan mesajlar

karşıyaka istasyonunda arıza falan yok. İnsaf yaw. Orda çalışan mühendis arkadaşım var, bu kadarda yalan olmaz. İzmir depolarında gaz yokmuş. iyi sallamışlar.

Bu arada 2nci bölge depolarından taşınan gazlarla hizmete saat 12.30 itibari ile tekrar başladılar. botaştan gelecek tankerlerle rezil olmadan işin üstünü kapatmaya çalışacaklarmış. arkadaşla konuşuyorum şu an hatta :D
Sosyal ağlarda paylaş

100 tane sebebi olabiliri rezervlerin bitmesinin; ama unutkanlık ya da ihmalkarlık falan olduğunu sanmıyorum işin içinde. mahalledeki sucuyu arayıp yarım saatte su getirtmek gibi bişe dğeil petrol ya da doğalgaz edinmek. yıllık kontratlarla zaten ne zaman ne kadar mal çekebileceğin belli, bunun nasıl dağıtılacağı belli vs

sanki biraz fevri tepki var burada, bi daha da gelmem.
Sosyal ağlarda paylaş

hımm bildiğim kadarıyla zaten şehirlerin rezerv dediği şey bir günlük bir şey hatta o kadar bile değil, sadece akışın düzenini sağlamak için kullanılan düzenekler var işte. hatta tr'nin depoladığı bile 10-15 günlük, kış aylarını düşünürsek 3-5 günlük, yeni depolar yapacaklardı ama ne durumda bilmiyorum. başka bir arızadır o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...