Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cata&gold

Microp

Öne çıkan mesajlar

tailor cidden küfür gibi yani.
400g-900g arası maliyetle, 1 haftalık cd ile cloth yapıyosun.
500g ye satabilirsen enchanti (1cloth)
6kumaş isteyen pantolonu 4k ya satabilirsen
öpüp başına koyuyosun.
bu ne lan ?
ve adamlar patchle de tenezzül edip bişey yapmadı.
kumaş falan basmıyorum bile artık 14 tane oldu çanta falan yapıcam kendime.
Sosyal ağlarda paylaş

Embersilk Cloth en iyi dungeon dışı nerde farmlayabilirim ?

Bana Wowhead.com'dan bakın demeyin, baktım, ama onların gösterdiği yerler örnek: Uldumdaki yerler nerflenmiş... Şuan güncel noktalar biliyor musunuz ?

Birde Bu Northrend Scevening vardı, bunun Cata versiyonunu nerden train edebilirim yada drop yada questse... ?
Sosyal ağlarda paylaş

Uldumda kuzey batıda gurup halinde gezen npclervar 1 elite 15 tane felanda normal 9-10 tane spawnpoint var birbirini takip eden bide potion of treasure finding(pack başı 1-2 treasure chest) çeker mis gibi kumaş kasarsın tanksan :D

pala tanklar fazla terlemeden rahat sololuyor(her packda def cdleri döndür seal of insight + holypowerleri heal/inqu kombine kullan hp ye göre)
Sosyal ağlarda paylaş

Fefe said:

Embersilk Cloth en iyi dungeon dışı nerde farmlayabilirim ?

Bana Wowhead.com'dan bakın demeyin, baktım, ama onların gösterdiği yerler örnek: Uldumdaki yerler nerflenmiş... Şuan güncel noktalar biliyor musunuz ?

Birde Bu Northrend Scevening vardı, bunun Cata versiyonunu nerden train edebilirim yada drop yada questse... ?

Ya ekstra kumas birakiyo su an tailorlara galiba. Yani dungeondayken insanlar lootlarini aldiktan sora, lootladiklari corpselardan ben cloth cekiyorum. O yuzden dungeon disinda farmlamaya ihtiyac duymadim hic.

Zaten ben de diger arkadaslarin soyledigi gibi su an bir halt yapmiyorum chaos orblari falan bekletiorm. Ciddi anlamda kufur gibi. Baal tam olarak aciklamis durumumuzu. Adamlar 4k'ya burun kiviriyo. Soraki patchte adam ederler muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir salaklık sonucu tüm param gitti. Bundan öncede hiç paraya ihtiyacım olmadığından hiç uğraşmadım.

Elimde 100gold var

Mesleklerim:

fishing, cooking, jewelcrafting, enchanting
Hepsi 500

Bana düzgün bir yol söyleyebilirmisiniz? En azından hızlı bir şekilde 4-5k yapabilirsem, gerisine ihtiyacım olmaz. Kendiliğinden yükselir. Fakat şuan rezillik diz boyu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Level 68 Warrior karekterim hem miner hemde herbalist. Acaba diyorum, bunlardan birini bırakıp, bir tane craft skili mi alsam yanına. Diğer karekterde engineering olduğundan acaba herbalism'i bırakıp, Jewelcrafting alsam para açısından iyi olur mu ? Disenchant edip, diğer charımda kullanabilirim yaptıklarımı diye düşünüyorum...

Siz ne dersiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

ilerde pve düşünüyorsan zaten miningi bırakman gerekir. bunun dışında yeterince paran varsa gathering prof bulundurmaya pek gerek yok özellikle maden/ot toplamaya merakın yoksa. crafting proflar ve AH ile yeterince para kazanılıyor. JC ise hep en iyi para getiren proflardan olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...