Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

idilik said:

Red said:

yani evet dasaanın dediği

@idilik:erkek olsa emin ol erkek oldugu için daha cok tepki gösterilirdi.

senin tepkin ne olurdu?

kadında yapsa erkekte yapsa yanlıştır bana göre.hani universiteli kız arkadaşını aldatmıyorsun

evlisin ve ufacık bebeğin var.bunun savunması olmaz yani.erkekte yapsa kadında yapsa.bence erkek yapmıs olsa daha fazla yerden yere vurulurdu.kadın olunca ve öldüğü için daha hassas davranılıyor.benimde ztn defnenin ölümüyle ilgili ettiğini bulmus gibi bir yorumum yok.ben sadece davranışının etik olmadıgını savundm
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

idilik said:

Rewendor said:

evde eşi ve 1.5 yaşında bebeği beklerken onlara karşı sorumluluğu varken bunu yapan insan tabii ki eleştirilecektir.

baba da sabaha karşı 3.30 da gitmiş eve. hıncal onu niye eleştirmemiş sence?

babayı bilmiyodum ben, hıncal da bilmiyordur.

e madem sorumsuz olduğunu düşünmen nedeniyle ölmüş bir kadın hakkında demediğini bırakmayacaksın, zavallı! eşine böyle bir karısı olması nedeniyle üzüleceksin deliler gibi. ama bakayım, o neredeymiş, çocuğuna mı bakıyormuş o sırada diye hiç düşünmeden direk kadını linç edici yazını döşeneceksin. bu mudur yani?
Sosyal ağlarda paylaş

alla allaa, kadının sorumluluğu her akşam evde bebeğin başında beklemesi mi yani? işte tam olarak dediğim şey bu, sanki kontrat imzalamış kadın..9 ay karnında taşıması neydi yahu? nerden biliyosunuz ne kadar iyi veya kötü bi anne olduğunu? gece başka bi erkeğin evine gitmesi bi kadını kötü anne mi yapar, sorumsuz mu yapar? yok öyle şey.

bazı eylemlerin doğruluğunu yanlışlığını tartışmak bize düşmez arkadaşlar. karşılıklı olarak anlaşan iki kişi arasında geçenler hakkında "doğru bu, yanlış bu" demek anlamsız, onlar anlaşmış çünkü, demek ki onlara göre doğru.

yani hakkaten klavyenizden çıkanları gözünüz okumuyo galiba.

bu arada ana-bacı kartı cidden priceless. ben bi gün aynı konuma düşüp de birini ahlaken aforoz etmeye kalkarsam, burada yazdıklarımı bana iade edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ztn öyle değil mi.yaşarken suratına bakmadıkları şarkılarını dinlemedikleri barış akarsu öldükten sora sokaklara dökülüp albumlerini aldılar :)

ha o adam iyi adam gibi duruyordu ve bok yoluna gitti.ama ölümünden sora yapılanlar çok gereksizdi bana gre

@sir : cocuk bu kedi deil.kedi bile ilgilenmeyince üzülüyor falan.cocugu yapıp köşeye mi atıcaksın.ulan anne değilim ama annelik öle birşey olmasa gerek.evet kontratı var o kadının cocuguyla.

anne yahu daha nolsun
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

kadında yapsa erkekte yapsa yanlıştır bana göre.hani universiteli kız arkadaşını aldatmıyorsun

evlisin ve ufacık bebeğin var.bunun savunması olmaz yani.erkekte yapsa kadında yapsa.bence erkek yapmıs olsa daha fazla yerden yere vurulurdu.kadın olunca ve öldüğü için daha hassas davranılıyor.benimde ztn defnenin ölümüyle ilgili ettiğini bulmus gibi bir yorumum yok.ben sadece davranışının etik olmadıgını savundm

hımm, daha önce bir çok başka konuda ''erkeklerin elbette ki eşini aldatabileceği'' konusunda yorumların var da, o nedenle üsteledim. değişti fikirlerin demek ki...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gece başka bi erkeğin evine gitmesi bi kadını kötü anne mi yapar, sorumsuz mu yapar? yok öyle şey.

pek hoş yapmaz..

kesinlike, ucundan kıyısından, tüm olasılıkları dahil ederek söylüyorum normal bişi değil bu kısmı.

normal karşılanması tamamen anormal hatta.

cerahatli, kanserli bi yaklaşım
Sosyal ağlarda paylaş

oha nerde var öyle yorumum.ayrıca ben bu konunun başlarında da yazdım

hani cocuk olmayan bir evlilikte mutlu olmayıp ayrılık noktasına gelirsin aldatırsın.ztn sora boşanırsın gider.yine dogru değildir ama kabul ediliri vardır.bunu savunurum hep.yani hatalı evlilik olabilir.

ama olaya cocuk girdimi bence çok farklı

yani ben saçma sapan cocuk yapma taraftarı değilim şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sadece cocuk meselesinden dolayı böyle düşünüyorum ztn.onun harici namus bekçliği iddam yok.kendi ilişkilerimde saçma sapandır.kız milletinide pek ciddiye almadıgımı belirtirim

fakat cocuk olayında böyle düşünmüyorum.belki kendi ailede yaşadıklarımdan dolayıdır.hani bi bok yiceksen cocugun olmicak

naparsan yap hasar oluyor

bana göre cocugunla beraber artık ciddiyette gelmeli.eğer bu tarz aksiyonları bırakmak istemiyorsan cocuk sahibib olmanın bir gereği yok

bu hayatı çok seviyorsan öyle yaşamaya devam et cocuk yapmak zorla değil
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:

alla allaa, kadının sorumluluğu her akşam evde bebeğin başında beklemesi mi yani? işte tam olarak dediğim şey bu, sanki kontrat imzalamış kadın..9 ay karnında taşıması neydi yahu? nerden biliyosunuz ne kadar iyi veya kötü bi anne olduğunu? gece başka bi erkeğin evine gitmesi bi kadını kötü anne mi yapar, sorumsuz mu yapar? yok öyle şey.

başında beklemesi/beklememesi değil o sürede ne yaptığı da önemli, çocuğuna iyi bir aile ortamı sunmak, çocuğu için iyi bir rol modeli olmak, çocuğu en azından temel ihtiyaçlarını giderinceye kadar onun yanında olmak, hele hele ucundan azıcık da olsa ünlüyse çocuğunun ileride bu kendi davranışlarının sonucu olarak karşılaşabileceği zorlukları düşünmek hem anne hem baba olarak ikisinin de görevi. çocuk yapmak kolay bir şey değil, seviştik olduyla bitmiyor. yani senin deyiminle "kontrat imzalamaktan" bile daha bağlayıcı bir durum çocuk sahibi olmak.

Yoksa ahlak namus falan bunlara bir şey diyen yok zaten, yaşam tarzı da ahlak kurallarına uyma uymama kararı da kendisini ilgilendirir, boş insanlar gelip "ahlak bekçiliği"ne benzetiyor okumadan etmeden, bahsedilen şey sorumluluk, ahlakla falan direkt alakalı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

o konuyu hatırlıyorum.da erkeğinki jimnastiktir ciddi bir yaklasım değil ama ya

tam tersine son derce ciddi ve ateşli bir biçimde, kanıt ve örneklerle, yaşanmışlıklarla savunuyordun fikrini. hatta şimdi burada olduğu gibi ateşli bir tarzda...ama bir kaç ay sonra bu yazdıklarında da ciddi olmadığını söylersin belki...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...