Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip rüyalar

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

cook ufakken bak belırtıyorum ozellıkle cokk ufakken : )
hisse senetleri falan gorurdum la ben ruyamda
o kadarda ufak olmayabılırım tamam.
işin kotu tarafı uyandıgımda altıma işemiş olurdum lan :)
1 3 5 derken çözdüm işi hisse senedi gorunce uyanmaya alıstım ondan sonrada çiş olayından kurtuldum zaten sonradan senet sepette görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

rüyamda hercules dizinden tanıdığımız kevin sorbo bir tv programı yapıyodu millete sorular soruyo falan. ama nedense adı kevin turgo rüyamda. adamın gerçek adı buymuş heralde falan diyorum. neyse şunu bi trolleyeyim diyorum. gidiyorum işte bana da bi soru soruyo. ama ben "are you hercules?" diyorum sonra gülerek kaçıyorum. ama sonra gösteriyo montaj yapmış kesmiş benim trollediğim kısmı. böyle bi rüyaydı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakaysa bu gece paticikle ilgili bi rüya gördüm komedi ya.

böyle bi arkadaşımda yolda yürüyorum bakıyorum yerde bi telefon çalıyor. alıyorum bakıyorum mesaj gelmiş. bakıyorum mesaj mum_chamber'dan (?!) oha diyorum ne alaka, sonra mesaj kutusunu kurcalıyorum hep paticik üyeleriyle mesajlaşılmış böle onlarca isim var (gerge, bonepart, osso (?)). bütün isimler de paticik nickleriyle kaydedilmiş ne hikmetse. haa diyorum bu korax'ın (?!?) telefonu. telefon bi anda 3310a dönüşüyor elimde. lan diyorum bu adam yurtdışında yaşıyodu falan bu kadar fakirlemiş 3310la geziyor falan. sonra alıp vermek üzere bi sokağa giriyorum, bildiğin çer çöp her yer, lan diyorum adamın yaşadığı yere bak, burda internet mi varmış da paticiğe üye olmuş. gidiyorum sonra beni gasp etmeye çalışıyolar bildiğin uzi çekerek. sonra ben de hatırlıyorum uzi bozucu varmış yanımda düşünerek aktive ediyorum bunların silahlarını alıp arkadaşla çamlıca'ya çıkıyorum (??!). en son çamlıcayı göreli 10 sene oldu lan izmirde yaşıyorum yıllardır. hey allam.

hayır ismi geçen adamlarla bi yakınlığım muhabbetim falan da yok ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Uykumda uykudan uyanıyorum. Bakıyorum bir mail gelmiş. Samimi arkadaşlarımdan biri (kendisi tarih öğretmenidir) zaman makinasını buldum diyor. Alıyorum notebook'u gidiyorum.

Amerikadayız. Ne alakaysa, anlatıyor bana ne oldu ne bitti. Diyor geçmişe gitmek ister misin? O gazla kabul ediyorum. 1 ocak 2000 senesine gönderiyor beni. Times meydanının ortasına. Deliler gibi kutlama yapıyoruz.

Bakıyorum notebook yanımda. Ulan bu i7. Gidip intele satayım diyorum. Intel CEO'suyla 5 milyon dolar'a anlaşıyoruz. Ben de Türkiye'ye dönüyorum. Parayı köyde bir ağacın dibine gömüyorum. Gömdükten sonra büyük bir ışıkla normal zamana dönüyorum.

Hemen köye gidiyorum. Ağacın dibini kazıyorum. Paralar orda. İçinde bir not var. Eski mısır dilinde yazılmış. Korkuyorum uyandım sonra. :D Hay allahım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...