Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip rüyalar

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

Rüyamda ingilterede(ne alakaysa) yahudi hakları için yürüyüş yapıyoruz. Sonra bana kuryeden gizli bi mektup geliyo. DNA sonucuyumuş. Hitlerin babam olduğunu öğreniyorum. Hemen almanyaya dönüp yeni toplama kampı inşaatları başlatıyorum. Sonrasını tam hatırlamıyorum saçma salak şeyler oluyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

ben bu topici hemen hergün uplarım inanılmaz fantastik rüyalarım oluyor çünkü

Kafası boşken çok çılgın rüyalar görüyo insan bence. Boş bi dönemden mi geçiyosun, böyle mal gibi takılıyo musun? Bende öyle, eğer sende de öyleyse 2 kişi ile bilimsel araştırmamı tamamlayıp yayına başlıyorum makalemi.
Sosyal ağlarda paylaş

bi rüyamı daha hatırladım
benim bi arkadaşa diyorum. ya ben gece ortamlarından kız ayarlayamıyorum falan. o da diyo salaksın da o yüzden. ver senin avatarı diyo. sonra adam benim bedeni kontrol etmeye başlıyo. bara gidiyoruz işte ben sadece görüyorum olayları ama kontrol bende değil ne söyleceğim falan hep onun kontrolünde. abi bir kıza yaklaşıyoruz işte. muhabbeti kuruyo falan. sonra tenha bi yere gidiyoruz. kız külodu bi indiriyo meğer shemale miş. sonra öyle bi korkup koşmaya başlıyoruz ki çok komikti lan dsfdsfsf
Sosyal ağlarda paylaş

ben hemen unutuyorum ya rüyalarımı. ama en son aklımda kalan rüya parçacıkları şeydi. uzaydayım, uzay gemisi gibi bişi kullanıyorum sanırım. tam emin değilim ve bir alakasız kadın gelip bana abi diyor. böyle 16 yaşında erkeklerle vakit geçirmiş ergen edası ile abi diyo koskoca karı. nasıl uyuz olmuştum anlatamam. o kadarını hatırlıyorum ama.

nasıl hatırlıcaz bu rüyalarımız. var mıdır yolu
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ben hemen unutuyorum ya rüyalarımı. ama en son aklımda kalan rüya parçacıkları şeydi. uzaydayım, uzay gemisi gibi bişi kullanıyorum sanırım. tam emin değilim ve bir alakasız kadın gelip bana abi diyor. böyle 16 yaşında erkeklerle vakit geçirmiş ergen edası ile abi diyo koskoca karı. nasıl uyuz olmuştum anlatamam. o kadarını hatırlıyorum ama.

nasıl hatırlıcaz bu rüyalarımız. var mıdır yolu

bazı insanlar rüyayı gördüklerini bile hatırlamıyo ki benim yıllardır unutmadığım rüyalar var. hergün de görürüm illa
Sosyal ağlarda paylaş

aynı mekanda fakrlı olaylar da görüyor musun böyle 2 ay arayla fln?

bu yatınca 45 dakika uyuyamama durumu bende de var.. hayatım boyunca alkollü olmadığım sürece vurup kafayı yatamadım

zihin derin uygkuya dalamıyor işte.. zaten rüya görme evresi derin uygkuda değil daha başında ve uyanmaya yakın gerçekleşiyor o yüzen uyanmaya yakın gördüğümüz rüyalar aklımızda kalıyor hep

kütük gibi uyuyanlar rüya fln hatırlamaz o yüzden ehe
Sosyal ağlarda paylaş

valla rüyalarda o kadar çok varyasyon var ki kıyaslayamıyorum. bazıları gerçek bile olmayan yerlerde geçiyo zaten. dediğin gibi ben de hayvan gibi içmemişsem direk uyuyamam. illa bi düşünce periyodunu yaşarım. bugün naptım yarın napıcam şu nasıl olur bu nasıl olur bunlar süper böyle olsa falan filan derken uykuya dalarım. hayatımda da hiç böyle tv falan izlerken uyuyakaldığımı ya da bi yerde sızdığımı bilmiyorum. bi kere izmirde kuzende yılbaşı eğlencesinde sabahlayıp gece 11 trenine binip (arada hiç uyumadan) saat 4 ten sonra uyuyakaldım. onun dışında olmuyor yani uyku zor bişey benim için. gündüz de hayatta yatmam ayrıca.
saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...