Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zeitgeist: Moving Forward

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

youtube'da view count oynamalarına dikkat ettim..

upload edildikten 13 saat sonra bile aramalar çıktığında 11 bin küsür view count derken, videoyu açtığınızda 304 view count diyor ve sayı uzun bir süre artmadı. O gün en çok seyredilen video olması gerektiği yerde hiçbir listeye girmedi sanırsam.

/golfclap google
Sosyal ağlarda paylaş

komplo aramayın

youtubeda dün sorun vardı. Skypeta arkadaşlarlayken bir videoya yorum (hayatımın ilk "thumbs up if ..." yorumuydu) yaptım onların da haberi oldu haliyle gidip thumbs up yapmışlar. Uzun bir süre gözükmedi o thumbs uplar bizde meraklandık noluyor diye. Bu akşam üzeri falan baktık bir daha o zaman gözüküyordu. Aynı videonun listedeki izlenme sayısı ile videonun altındaki izlenme sayısında da ufak bir fark vardı.

Sevindiniz di mi lan biri ciddiye aldı da engellemeye çalıştı diye :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben anlamadım abi parayı niye kaldırıyoruz?
onun yerine paraya karşılık bulsalar olmuyor mu?
gene para olsun ama karşılığı bi mal yada değer olsun. sonuçta böyle ütopik bi sisteme geçince bu seferde mühendislik tasarım gibi işler gerekecek deli gibi. herkezin işin ucundan tutmasını nasıl sağlıcaklar? bütün türkler bişi üretmez nasıl olsa üretenler var diyip :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece yaklaşık 45 dakikası yeni. Çoğunluğu önceki filmlerdeki konular. Öbürleri kadar sürükleyici değildi hatta bir yerden sonra sıkıldım. Ses kullanmaya zahmet etmemişler. Görseller de geri dönüşümden çıkma. Kalite düşmüş. Dünyadaki kaynaklar tükendikçe Zeitgeist'daki belgesel içeriği ve kalite azalıyormuş, onu öğrenmiş oldum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...