Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

adam insanları gereksiz yere öldürmüyor..
eskiden adama çok eziyet çekmiş..
holtz kötü biri değil. İyi biri.. Ama Angel'ın artık kötü bir vampir olduğunun farkında değil. Öfkesinin esiri olmuş..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jany, 22 November 2003 14:37 tarihinde demiş ki:
........biri bana son bölümü özet geçerse sevinicem..[hline]...is there a life after birth?

izlediğim kadarıyla willow bi iblisle büyüsnü artırması çin anlaşıyo sora bunu ziyarete gidiyo yanında dawn da var iblis dawn ı dövüyo kolu falan kırılıyo işte o sırada yeni aşıklar spike ve buffy geliyo spike dawn a bakıyo ii mi diye buffy iblisle dövüşmeye başlıyo ama iblis hayvan gib güçlü bişey buffy tamdayak yerken iblis titremeye başlıyo azer bülbül gibi buffy korkuyosun bnden faln dio sora iblis yanıp yok oluyo arkadan willow çıkıyo büyü yapmış iblise
sora işte trip atıyo herkes willow'a will de dawn agidio iastemeden oldu die dawn tokatı yapıştırıyo sora gidiolar willow bunalıma faln girio buffy'le konuşuolar sora büyüyü bırakcam dieo bilmemneremde iğrenç peynir taşımıcam die bi espri faln yapıyo hatta :))[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

ama direk yaktı willow dizinin cıvığı çıkcakmış gibime geliyo yani bunnar vampir avlamaya çıkıyo willow o sırada etrafta dolaşan bi ateştopu yapıyo mesela cozur cozur bün vampirler kızarıyo toza dönüşüyo falan[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jany, 22 November 2003 20:44 tarihinde demiş ki:
abi vıcıı çıkıcakmış gibi gelmesin çıktı bence..
1 buffy yi geri döndüreceksen nie öldürüosun?
2 buffy&spike??? bu nedir ya? bi bunların sevişmesi eksiti..
3 willow da sapıttı kim kaldı delikanlı?[hline]...is there a life after birth?

bu alemde xanderin ustune tanimam giles desen gay anya desen sadist zaten en iisi xander ya babalar gibi gecinio[hline]Liseli var ya ,ah o liseli
Kisa etekli,dar elbiseli
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu bölüm çok güzeldi :-) İlk başta cordelia yine ilk nefret ettiğim hallerine mi dönecek diye baya bir korkmuştum ama yine bizim cordelia ( çok pis sahiplenirim :-P ) oldu. Aslında dizinin başı ile şimdiki hali aasındaki evrimi takdire şayan. İlk baştaki o züppe, tiksinç yaratık zamanla kayboldu yerine aşık bile olabileceğim muhteşem bir hatun geldi. Hatun resmen evrim geçirdi :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

angel dehşetti, cordelia imgelem gördü sonra bayıldı gibi bişi oldu, ölmek üzereydi yani,sonra angelın bedenine girip imgelemi anlatmak için duvara bişiler kazıdı ama angel görmedi, sonra skip(wolfram&hart ın kurtartmak istediği adamı koruyan, angelın mecburiyetten ko ettiği kötü görünüşlü, görünüşünün aksine dost canlısı yaratık) geldi, cordelia ya insanların imgelemler için yaratılmadığını felan söyledi, ona istediği gibi zengin ve ünlü bir hayat önerdi bu sırada angel ın yüce güçlerle konuşmasını(daha çok angel konuşuyo yüce güçler saçmalıyo ve angelı pataklıyodu) gördü kabul etti, sonra zengin olarak bizimkilerin şu an binası olan otele gitti kazıdığı yazıyı buldu, o adrese gitti, kız babasını geri getirmek için büyü yaparken hata yaptığını söyledi tam o sırada deli bi canavar oluştu orda, bi anda wesley ve gunn daldı içeri(wesley accccaaaaayip karizma olmuştu valllaaaa bilaaaa tek kolu yoktu falan) canavarı öldürdüler, sonra wesley le gunn angelın yanına gittiler cordelia angelın imgelemleri kendine aldığını gördü, angel imgelemlerden kafayı yediğini gördü onu öptü imgelemleri kendine aldı sonra hoop skip tekrar geldi, cordelia skip e başka bi yol olmalı ben imgelemler için yaratılmışım dedi, skip te belki yarı iblis olursan hayatta kalabilirsin ama bu çoook büyük bi acı felan kıl yün konuştu cordelia kabul etti, sonra hiç bir şey olmamış gibi uyandı boynuzları veya kuyruğu varmı diye kontrol etti yoktu, sonra gayet normal bi şekilde sanki sohbet eder gibi o anda(uyandıktan sonra yani eskisini değil) gördüğü imgelemi anlattı sonra kamera değişti bi baktık cordelia uçuyo ve bölüm bitti[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 23 November 2003 23:29 tarihinde demiş ki:
skip'e tekrar hasta oldum =)[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

aynen.. nedense morrowind'i anımsatıyo bana[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...