Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

abi sonra bringerler o kızı alınca anladı keko kendisinin potansiyel avcı olmadığını meğerse o kız evlerinin kapısının önündeymiş o ışık giderken şansa dawn a çarpmış :p[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 10 Mayıs 2004 21:46 tarihinde demiş ki:
boynunun kenarina desek?

boğaz ile boynunun kenari arasındaki fark 5 cm falan. hayret bişey muhalefet olmak için mi söylüyorsunuz her şeyi anlamadım ki..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 10 Mayıs 2004 22:08 tarihinde demiş ki:
nedir bu alinganlik yani, belki olmemistir diyorum ne muhalefeti? benim gordugum direk bogazina saplamadigi, ki direk olum olmadi demek bu.
...

alınganlık değil , sana özel bişey dün haftaki tartışmalardan dolayı biraz rahatsız oldum tavrından .. ben orda milletle tartışıyorum sana hiç bir şey sölememişim ki sen izlediğim kadarıyla bunca user arasından çok mantıklı yazan tartan tiplerden biriydin , aradan çıkıp kingpin çok gereksiz misyon yükledin hede hödö.. sadece o yüzden yani..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

orada da kisisel birsey yoktu ki. baktim cok daralmissiniz bone la ikiniz, yani buraya yazan herkes takip ediyor, bir sekilde paylasiyor, niye bukadar dert ettiniz dedim. aslinda tam da boyle dememisim ama demek istedigim buydu :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

çok sey beklemicen bu dunyada :P
wes harbi karizma bi eleman oldu yalniz angel mangel bosh yane :)
cordynin olaini anlamadim ama nese[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

angelus un wesley hakkında bi yorumu vardı seçtiği kelimeleri hatırlayamadığımdan yazamayacağım, genel olarak angel ı arkadan vurması ve body e gitmesi , fred i geri almak için kasıntı kasıntı gezmesi hakkındaydı, wesley gibi bi adamı 2 cümlede o kadar yerin dibine sokmak olsa olsa angelus un işidir diyebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...