Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

eh ghald kusura bakma ama bir bakıma sen burada alınganlık göstermişsin, biz neye karıştık ki şimdi? bone azmo'ya hitap edince ben ve diğer arkadaşlar da mı hedef alınmış oldu? sonra da bir çıkıştık ona da kavga çıktı filan? ha kaldı ki ayıplanacak, yadırganacak birşey de yapmış değiliz bu mesajların öncesinde, çıt çıkarmadan niye kabulleniyorum dahil olmadığım bir duruma kabahatliymişim gibi onu anlayamadım halen..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ismimin o tartışmaya karışanlar listesinden çıkartılmasını talep ediyorum :-P Zira ben bu tartışmayı ciddiye almadığımdan la havle diyip birşey yazmamıştım.

Ancak kim ne derse dedin ben bu başlık altında geyiğimi de sürdürürüm. Şayet sıfır geyik bir angel buffy başlığı istiyorsanız [!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy başlığından başka birde [!!!NE GEYİK, NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy diye bir başlık açarsınız. Onun dışında kimse beni burada geyik yapmaktan alıkoyamaz, topiğin sahibi havasına bürünemez. Buna mukabil "niye geyik yapıyorsun" diye atılan mesajlara da cevap bile vermem. Benim açımdan bu saçma sapan tartışma için nokta budur.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Eski geyiq ustalarından kimler kaldı. Şaka bi yana konu geyiq meselesi deil de sanki böyle karşılaştırma ve geyiq formatında eleştiri gibi.

Yoksa bizimde çok ren geyiği yapmışlığımız var bu konu(topic)da. On'çün(peheheheh) geyiği boğaya yada daha büyük boynuzlu yaratıklara dönüştürmemekte fayda var.

Bilmem anlayabildiğimi anlatabilme derdimi yenebildim mi. (Bu nasıl bi cümle oldu ya. Sapıttık tabi edebiyat sınavından sonra.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bafi "bafilediydi" angeli en son
bu angel olmasa bafi mafi kalmicak aslinda
angel olmasaydi kim iki debi cehenneme gidip bafinin ruhunu kurtarirdi.. (degmezki ne die uraşsinlar :P)[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o kemikten olan daha büyük bişi. Aklınızda kalan sahneler hangileri ?
Angelus'un sokağa çıkıp insan araması çok komikti. Yürüyen normal insanlara ne oldu diye soruo.
Bide kafesten ilk çıktığında acele acele saçmalayıp sıvışması güzeldi hehe.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...