Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

kim ne derse desin süper bir bölümdü bu arada hala kafasına takılan varsa sölim ninja nın gözleri kırmızı olduğundan itibaren halisünasyondu..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw gecenin ikisinde seerettim, dedim ben mi bişii anlamadım,nooldu. nasıl bu kadar kolay altettiler dağ gibi iblisi zart diye falan. meerse yokmuş ööle bişii.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

buffydeki en tatlı Avcı adayi gitti oldu ya allam allaam :) ne sinir bozucu :p gercii Dawn yeter bisee :P[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

trojan hanım yeni mi izliyorsunuz diziyi ? belki süper hüper angel fanı olarak yardımcı olabilirim :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

dawn son derece itici gelmeye başladı bana nedendir anlayamadım..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

kingpincim ben angel'ı taa buufy'nin sevgilisyken görmüş ve da taktir etmiştim:D o zamandan beri de severek izleiyorum kendisini ve eserlerini :D ama eğer takıldıım bi yer olursa önce sana sorarım söz ;-)[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

adam süper bişey açıklanması zor zaten kız olsam 2 kişiye verirdim :-p
Angel [david boreanaz]
Clark Kent [ Tom Welling , SMALLVILLE][signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi işini gücün yoksa bir dahaki haftayı bekle =P[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

yaa hatırlarsanız buffy'nin bi bölümünde "Gentlemen" adında bi iblis çeşidi peyda olmuştu. önce tüm kasabadaki insanların seslerini çalmışlardı, soora da gece ava çıkıp herkesi öldürüyolardı. bööle havada ağır ağır süzülerek ilerliyolardı. amanıııın nası korkmuştum o bölümde var yaaaaaa, ehhhehheee hakkaten süper olan yegane bölümüydü dizinin walla.[signature][hline] :hrr: YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!! :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Dawn derim baska bisi demem bi bölümde elemanin birine kucak dansi benzeri bisiler yapior o nasil bi danstirr!! :P hhehe
Dawnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :p[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Trojanmistress, 27 Nisan 2004 12:02 tarihinde demiş ki:
yaa hatırlarsanız buffy'nin bi bölümünde "Gentlemen" adında bi iblis çeşidi peyda olmuştu. önce tüm kasabadaki insanların seslerini çalmışlardı, soora da gece ava çıkıp herkesi öldürüyolardı. bööle havada ağır ağır süzülerek ilerliyolardı. amanıııın nası korkmuştum o bölümde var yaaaaaa, ehhhehheee hakkaten süper olan yegane bölümüydü dizinin walla.

En sevdiğim bölümlerden birisidir. Süzülerek içeri girmeleri, kurbanı doğramadan önce birbirlerine sıralarını vermeleri,..
Her bölümde(tamam abarttım en azından 3te 1inde) bu performansı yakalasaydı süper über bir dizi olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

"I will go down with the ship, I won't put my hands up and surrender, There will be no white flag above my door, I'm in love and always will be."

Dido - White Flag 'ın nakarat kısmı :D

Ya bi de şöyle düşünün. Bir vampir ruhuna kavuşunca hep iyimi olur ? En azından vicdan azabı duyacak. Ama bilioruzki doğru yola çıkması için hep yönlendirme olması lazm. Buffy angel'i yönlendirdi şimdi spike'ı yönlendirio. SOnuçta ruhun olması sürekli bişeyleri tutmasını sağlıo. Düşünsene vampirsin ve kana ihtiyacın var ama ruhun olduğu için insan öldürünce vicdanın seni brakmıo o yüzden öldüremiosun. Sürekli ıkınıo o yüzden Angel. David'ide o ıkınması yüzünden seçmişlerdir belki.

Vay be nasıl bağladım.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de her ruhu olan iyi mi olur? o zaman katiller hırsızlar ruhsuz mudur? katil bize saldırırken biz ona "ruhsuz herif!" dersek hakaret etmiş sayılır mıyız? vs. vs.[signature][hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

hadi şokoleti yemeye gidelim
Sosyal ağlarda paylaş

Buffyverse'den bahsedioruz burda gerçek hayattan deil :D
Bi de Spike'ın gerçek adı William ve çok vasat bir şair bozmasıydı gerçekte. Platonik bi aşkı vardı ve saçmasapan şiirler yazıp bayardı hatunu. Spike'in atası Drusilla diye biliorum gerçi ama emin deilim.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım bu hafta ne olacak :P
sabırsızlıkla bekliyorum
*!sabırsızlıkla bekler*[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...