Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Angel'da bu bölümün müziklerini Ahmet Kaya yapmalıymış. Zira ben arka planda onun bir şarkısı duyuyordum :)

Şehirlere bombalar yağardı her gece
Biz durmadan sevişirdik
[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Connor'ın Angel'dan Cordy ile konuşmasını istediği sahnede Angel'in önce reddetmesi sonra Connor "dad, please" demesine hasta oldum hehehe. Bölümün en absurd yeri orasıydı. Angel konuştu konuştu Connor bi dad dedi hemen sustu hehehe apışıp kaldı. Arkadanda please gelince çözüldü birden Angel.

Bölümün en saçma yeri herkezin söylediği gibi Cordy'nin Connor'a "şevkat" göstermesiydi. İğrençsin Cordy.

Buffy'nin bölümde güzeldi. Zaten her iki dizide senkronize gittiği için aynı anda kafa karıştırıcı bölümler yayınlandı. Buffy'nin ki tam kafa karıştırıcıydı tabi. Her iki şehirde de kıyamet gelio bakalım buffy'de dizinin son final boss'u kim olcak.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

sezon sonu geldi mi ki boss tan bahsediyorsun cats ? daha başları değil mi bu sezonun..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

baslari baslari ama boss kendini belli etmeye basladi ziyadesiyle...

final bolumunun trailerinda feci sahneler vardi buffy'nin bi izleyemedim gavur ulkede ona yaniyorum...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 04 Nisan 2004 23:26 tarihinde demiş ki:
ayıptır sölemesi meteor swarm diil de chorc thor da geçen 18 yıl o binayı yıkacak sandım bi an bilmem anlatabiliomuyum ahahah :lol:

lol[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

doggy angel de o diablo çıkacak heralde sezon sonu boss u olarak ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

simdi onu soylemiim spoiler'a kacmayalim ama angel bu sezon suprizlerle dolu zaten

diablo dediginiz sey the beast olarak geciyor bu arada[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Ya işte ben spoil olmasın diye söylüorum zaten.
Şimdi oho the beast boss dedin spoil oldu zaten diyebilirsiniz ama değil.
Şimdilik öyle varsayıyoruz dimi. Yani şimdilik öyle görülüo ilerde ne olur bilinmez. Sadece dizide geçen en ufak ayrıntının bile ilerde nasıl önemli olduğunu unutmayın. O yüzden ben en küçük mimiklere bile dikkat ederek izliorum.

Mesela digiturk'te son model uzay yolu dizisinde önceki sezon olan bir olay şimdi 2. sezonda bir bölüme konu oldu. Askalsın t'pol adlı vulcan hatunun diziden ayrılmasına sebep oluodu.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

the beast falan anlamam bariz diablo yav :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Adam silah çekti yaa! Karizmayı tavana vurması bir yana, o shotgun'ı görünce gerçekten ümitlenmiştim. Dizideki gelmiş geçmiş tüm vampir, iblis, ejderha, tır, öküz, ayı gibi her tür yaratığın akıl edemediğini yaptı sonunda.
Gerçi Trio'nun ezik elemanlarından biri Buffy'ye silah çekip vurmuştu ama neyse. Buffy'deydi o sayılmaz. :)
Bir de Buffy ve Angel'da dünyanın sonu ayrı ayrı geliyor :-P
Bu arada Buffy'nin başında ve sonunda çalan o şarkının adı nedir bilen var mı?
"Wild eye
I die
And where were you?"

Paticik Lyrics'te aradım, bulamadım.

Aslında Cordy orda Angel görsün de delirsin kurtarsın bizi diye yapıyor o işi. Yani bunu da anlamadınız. :)
Bir de ben dünyanın sonunu daha ihtişamlı bir yaratık tarafından getirileceğini düşünüyordum.
En azından bir ejderha, ya da 1000 tane ejderha, ya da koca bir ordu, ya da bir dev. Bu ne şimdi yaa, zırhlı ve kaslı bir iblis sadece.
Aslında Buffy'de ölüp geri gelen o kız (ya da onun kılığındaki kişi. Her kimse artık. Ama bana nedense Glory gibi geliyor) Willow'a özetle dünyanın sonunu getireceksin deyince yine çıldıracağını düşünmüştüm. Bu kırmızı bücür nerden geldi yaa![signature][hline]

[Bu mesaj Eraq tarafından 07 Nisan 2004 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oglum gülüyor ya dişler beyaz onu tasvirlemek istedi yönetmen.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

pompali tüfegin bir etkisi olmaz.
Wesley iyi akil etti felan diyorsun da aptal bence..
Bir kilic, senin teknigine ve gücüne bagli.

ancak tüfek, tüfek iste.
kilic, çok dayanikli bir kilicsa, sen de güçlüysen, Wolverine gibi metali bile kesebilirsin.
Ancak pompali tüfek metale zarar veremez.

Kullanim yerleri çok farkli yani..

Ayrica o meteorlarin ne oldugunu görmedik daha..
belki de onlar da lesser fire demondur..

çünkü evlere felan isabet etmediler dikkat ederseniz
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka cats bi bağıntı kuramadım :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

bi de Angel tam bileğindeki mekanizmayı o demon un gözüne sokacaktı sonra durdu o esnada elindeki zamazingoyu söküp angelin boğazına soktu ya neden durdu orda gözüne sokacakken onu anlayamadım..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

abi ama bi şekilde intikamını alacak tahmin ediyorum..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...