Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Salem (Paradox'tan İlginç Proje)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

en sonunda ateşi yakıp o flamei de yapıp study ettim ve colonial tradesmanship skillimi aldım

bi sonraki inspiration hedefim

Nine Men's Morris, ki cloak and daggerı artırıp, self defense skillini öğreneyim

fakat 2 tane BOARD istio

ben woodblock alabiliorum axe yaptım kendime, odun kesebiliom ama onu nasıl board yapıcam bilmiom
bu tarz şeyler nerde yazar ya kafa atıcam oyuna uhehue Salemwiki ye bakiom orda sadece ingredientlar yazio ama böle board gibi şeylerin nasıl yapıldığı yazmıyore
Sosyal ağlarda paylaş

kesilmiş ağaçlara gidip axe ile woodblock çıkariosun işte ondan sonra board nasıl yapılıo bilmiom

sen napiin ya bu oyun tek başına oynanio hiç böle sosyalleşme tadında bişey koymamışlar o kötü olmuş

yani her şeyi yapabilmen için skkill açman gerekio bişey yapman gerekio falan o yüzdne kendin topluosun kendin yapiosun hadi bearber avcılık yapalım falan olmuo hehe ki bi combat moda zatne mid game giriosuyn
Sosyal ağlarda paylaş

lafımı geri aldım

şu an foruma baktım yalan yani tek başına oturup yapılcak gibi değil

board nasıl yapılır die baktım beta forumlarında

Sawbuck diebi tane şeyin üzerine yerleştirip yapiomuşsun carpentry skilli gerekiomuş

sawbuckı da yapmak için nail falan lazımmış nailı da black smith mine smelter vs tarzı şeylele yapiosun o yüzden millet 60 silver bayıp almış falan sawbıck yapmak için

kısacası bu oyun böle bi şeye gideceksin satacaksın para alacaksın sana ne gerekiosa başka adamlardan alacaksın yoksa öle her şeyi kendim yapiim etrafta gezip topliim craft ediim falan imkansız şu an bunu anladım hueuhe
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda şöle okudum en rahat başlangıç olayını

Etrafta gezip Indian arrowhead bulacaksın ormanda, ki ben bi tane bulmuştum ama geriye götüremedim yaln oldu

2 tane bulacaksın totalde 30 silvera satiosun galiba vendora

20 silverla da şehirdeki sana "you want to settle?" vs tarzı sorular soranlara gidip parayı vereceksin

onlar seni random bi yere götürüolarmış, orası senin homesteadin oluo, hem orda istediin gibi etrafta foraging yapabiliosun hem de homesteadden bostona falan geçebiliosun. Yani işler daha rahatlio öle bi durumda

o yüzden ilk hedefiniz indian arrow head veya başka yoldan da yapabiliosanız 20 silver biriktirmek olsun.

ben bu akşam girdiimde onu denemeyi planliorum. Çnükü sırf ormanda gezip study study vs yapıp bi yere kadar gelebiliosun belli bişeyin devamı için para gerekio.
Sosyal ağlarda paylaş

bne geçe nbaktım listede

tek dışardan toplanıp satılabilen şey Indianarrowhead veya spearheadmiydi hatırlamiom hangisi, dierleri hep craft edilen şeyler die biliorum

ama feather satılmıo galiba

bostona gidin o tezaghlarda bitanesin tıklayın SEll de bakın işte neler satılıo die
Sosyal ağlarda paylaş

evet hiçbi zaman gezdikten sonra bostona yürüyerek dönemedim

hep böle gezdim tozdum bişeyler study ettim bişeyler craft ettim topladım falan sonra hepsini atıp bostona ışınlandım hehe

bi böle land mark falan yapacan başka türlü olmaz diecem de boston alanından çıkana kadar hiçbi yeri kazıp değiştiremiosun yoksa dig ede ede yol açacam kendime
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...