Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

AĞBİ

inanılmaz ama şu not found not found not found bugı ve oyunun introductionda crash olması sorunu, TÜRK OLMAMIZDAN KAYNAKLANIYOR LÖL

makinanın region ayarlarından Turkish (Turkey)'i English (USA) yapın, düzeliyor. Anladığım kadarıyla kodlarında I harfleri falan varmış, onları normalde i olarak görmesi gerekirken region türkiye olunca ı olarak görüyormuş, çuvallıyormuş falan. böyle bug görmedim ben ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar tesekkur etsem azdir, dun gece aldim oyunu 23:00 gibi, sabah 04:00`e kadar ugrastim oyunu baslatabilmek icin.Denemedigim sey kalmamisti, cok sagol.

Oyun cok guzel gercekten, multiplayer cok zevkli :D

Xenocide said:

AĞBİ

inanılmaz ama şu not found not found not found bugı ve oyunun introductionda crash olması sorunu, TÜRK OLMAMIZDAN KAYNAKLANIYOR LÖL

makinanın region ayarlarından Turkish (Turkey)'i English (USA) yapın, düzeliyor. Anladığım kadarıyla kodlarında I harfleri falan varmış, onları normalde i olarak görmesi gerekirken region türkiye olunca ı olarak görüyormuş, çuvallıyormuş falan. böyle bug görmedim ben ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dünkü gazımı atlatıp cevap veriyorum güzel kötü şeylerine;

oyun güzel abi. büyü sistemi güzel olmuş. Water, Defense, Cold, Arcane, Fire, Earth, Lightning, Life şeklinde bölünüyor büyüler (hatta sanki 1-2 tanesini unuttum gibi geldi şimdi) bunları birleştirerek değişik kombinasyonlar elde edebiliyoruz. misal düşmanları Water ile ıslatıp sonra cold ile üfleyince buz kesiliyorlar. veya arcane+defense yaparsak etrafımızı mayınlarla sarıyor mayına basan düşman puf oluyor. yine waterla ıslattığımız bir düşmana lightning ile hayvani damage vurabiliyoruz. ayrıca arcane+herangi bi profession ile büyüyü süpermenin kırmızı ışını haline getirebiliyoruz. baya şey var, büyücümüz yüzemiyor mesela, denizi cold ile dondurarak üstünde yürüyebiliyoruz vs.

şimdi buraya kadar herşey çok hoş. ama karanlık tarafta var diyebilirim. Oyunda save diye bi olay yok abi, çözemedim bunu ben. checkpointler var ama o chapterı oynarken ölürsen checkpointe dönüyorsun. ilerledin ilerledin, sıkıldın kapatcan oyunu. chapterı bitirmediğin için baştan başlatıyor seni başka zaman açtığında. yani neden böyle bir gerzeklik var ben anlam veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...