Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magicka

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

para tuzağı olduğunu düşünüyorum ben, bu kadar erken çıkmamalıydı. hani nerede dlcler? rezil buglı beta bi oyun çıkartıyorsun,tutuyor dlcler çıkacak diyorsun para için hemen yeni bir tane daha yapıyorsun. beleş olmazsa oynıyacağımı sanmıyorum en fazla 5 gün gidiyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Patchsiz ve Patchli

Oyunda zorluk ve kolay dengesini pek kuramamışlar ayrıca bir yere sıkıştırdılarmı tecavüz kaçınılmaz oluyor.

Chapter 6 World's End Zincirli Wizard görevlerine geldim, patchsiz biraz daha kolaydı ve bossa kadar gelip orada ölüyordum. (30 denemede de bossu kesemedim ve belki bir umut patchle düzeltmişlerdir diye düşündüm)

Patch 13'ü yaptığımda 4. adacıkda zehir atan büyücüler artık zombi çıkarır olmuş ve saniyeler içerisinde etrafınızı zombiler sarıyor üstelik shield atıp arkamı duvara versem bile shieldın içinden nasıl çıkarmayı başarıyorlar anlamıyorum.

Cidden bu oyunu bitirince ben şahsen sokakta göğsümü gererek wizards of the king edası ile dolaşacağımı sanmıyorum daha makul bir ayarda yapabilirlermiş... Pek hoşuma gitmedi oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

tnkt said:

para tuzağı olduğunu düşünüyorum ben, bu kadar erken çıkmamalıydı. hani nerede dlcler? rezil buglı beta bi oyun çıkartıyorsun,tutuyor dlcler çıkacak diyorsun para için hemen yeni bir tane daha yapıyorsun. beleş olmazsa oynıyacağımı sanmıyorum en fazla 5 gün gidiyor oyun.

Katılıyorum. Vietnam nedir ayrıca ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Patchsiz ve Patchli

Oyunda zorluk ve kolay dengesini pek kuramamışlar ayrıca bir yere sıkıştırdılarmı tecavüz kaçınılmaz oluyor.

Chapter 6 World's End Zincirli Wizard görevlerine geldim, patchsiz biraz daha kolaydı ve bossa kadar gelip orada ölüyordum. (30 denemede de bossu kesemedim ve belki bir umut patchle düzeltmişlerdir diye düşündüm)

Patch 13'ü yaptığımda 4. adacıkda zehir atan büyücüler artık zombi çıkarır olmuş ve saniyeler içerisinde etrafınızı zombiler sarıyor üstelik shield atıp arkamı duvara versem bile shieldın içinden nasıl çıkarmayı başarıyorlar anlamıyorum.

Cidden bu oyunu bitirince ben şahsen sokakta göğsümü gererek wizards of the king edası ile dolaşacağımı sanmıyorum daha makul bir ayarda yapabilirlermiş... Pek hoşuma gitmedi oyun...

multi oynican abi birbirinizin kafasına earth fire arcane spamlemek kadar zevkli bişi yok. bölümü geçmesen bile gülmekten ölüyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
lol ya bu Vietnam 1 nisan şakası değil miydi yauw, hatta

yunusemre said:

Lol, magicka'nın yazdıkları da hiç şaka gibi gelmedi, bence oyuna koysalar acayip tutardı :)

ahahaha, bende zamanım olsun da alıyım bi yauw, deneyen oynayan anlatsın bakalım nasıl

Magicka Vietnam

Magicka: Vietnam is the first mission DLC for the highly popular PC action/adventure game Magicka. Nowadays it seems like every game is getting a Vietnam add-on and Magicka is no exception.

Magicka: Vietnam features a lengthy challenge scenario that puts you in the boots of a Wizard GI. Venture deep into the Goblin-Cong jungle, with up to three fellow soldiers, to liberate prisoners from a POW camp. Then you must destroy enemy positions, escape the perils of the jungle and return safely to the evacuation helicopter.

At the request of the community, Magicka: Vietnam also features a new challenge map with increased difficulty.

In the Magickal jungles of Vietnam you'll have an array of Vietnam-era weapons and a special Magick that calls in a napalm strikes on enemy positions. Players will of course still have access to what makes Magicka truly unique – the dynamic spell casting system and a healthy dose of humour.

Key Features:
Vietnam themed game world with a twist.
2 Challenge maps (1 scenario challenge & 1 survival challenge)
New Vietnam themed enemies.
Many new Vietnam era weapons
Stylish GI Wizard robe
New Magick – Napalm strike
Innovative and dynamic spell casting system with thousands of possible combinations.
Up to four player co-op in all game modes as well as single player option.
Experience the parody and satire of a cliché fantasy world/jungle war.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...