Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aliens Vs Predator 2

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunun 1. si ve 2. sini üzgün bi şekildfe multiplayer oynanmamış olup gleip kötü diyenleri baştan kınıyorum. Daha zevkli mp oynanabilitesi olan bi oyun hatırlamıyorum, özellikle pinginiz düşükse ve Alien ile oynuyorsanız[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

AvP1 çok zordu. Tamam heyecanlı bir oyun. Ama sayısız alienın aynı yerde çıkıp durması insanı çileden çıkarıyordu. Hele Predator veya Marine iken mermin çok çabuk bitiyor böylece. Alien çok kolay, insanları yiyip dur. Ne ölürsün ne de mermi derdin olur.

AvP2 bana daha zevkli geldi. Hem Half-life tarzı scripted oyun içi interaktif demolar sayesinde oyunun içine giriyorsun, hem de oyunun bir hikayesi var. En önemlisi de bu. Mal mal etrafta dolaşmıyorsun.
Ayrıca düşmanlar sınırlı. Bir yere pus, geleni geçeni öldür. Sonra düşmanlar bitince devam et oyuna.[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!
Sosyal ağlarda paylaş

geçen gün forumlarda gördüm topici ve gaza gelip oyunu indirdim

indi, alien bitirdim 4 saatte filan, sonra marine yi hardda oynayayım bari dedim
....
demeseydim. :) o ne öyle ya alienler bi koşuyo sen crosshairi çevirene kadar vurkaç yapmış oluyolar.

neyse dün gece iron maiden koydum müzik olarak gaza gelip geçebildim marineyi de :)

kısaca

aşmış oyun bence :). majesty den sonra beni eğlendirmeyi başarabilen tek tük oyunlardandır.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben şeyi anlamadım .. landan multiplayer oynarken karakterler koşarmış gibi gözüküyor sana adam başka tarafa ateş ediyor gibi ama sana ateş ediyor garip bir durum avp2 de[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

o oynadığın makinadan veya oyunun bozuk olmasından kaynaklanan birşey
normalde öyle bir sorun yok

oyunun hem single player ı hem de multisi çok iyi
expansion ı ne kadar gerekli tartışılır..

feci runner oynarım ehe :)[hline]Should I pray
For all the hate to go away
Another day
I can never break free
Sosyal ağlarda paylaş

bende predalien mi predalinator mu öle iki tane daha alien ırkı vardı onları piskopat oynarım icabında :) niaa[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Runner ortalık malı zaten herkes runnerla oynuyor, predalienla ne marine ne alien ne de Predator rakip tanımam;)

Oyun bence en güzel multi fpslerden. Şöyle bi 9 kişi falan oldumu 3erden baya eğlenceli oluyor.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...