Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Y: The Last Man

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Buyrun.

Çizgiroman filmleri popüler olmaya başladı. 60 sayılık böyle karmaşık bir seriyi nasıl filme sığdıracaklar, merak ediyorum.

Wikipedia said:

On July 17, 2002, something (referred to as a plague) simultaneously kills every living mammal possessing a Y chromosome — including embryos, fertilized eggs, and even sperm. The only exceptions appear to be New York residents Yorick Brown, a young amateur escape artist, and his male Capuchin monkey, Ampersand.

Society is plunged into chaos as infrastructures collapse, and the surviving women everywhere try to cope with the loss of the men, their survivor guilt, and the knowledge that - barring a rapid, major scientific breakthrough or other extraordinary happening - humanity is doomed to extinction.

The mysterious Agent 355 is sent to help and protect Yorick, determined to find his girlfriend Beth who was in Australia when the plague struck. Agent 355 has other plans for Yorick however as she was instructed by Yorick's mother, Jennifer Brown (Congresswoman prior to the deaths of the majority of government figures and Secretary of the Interior thereafter), to bring Yorick to Washington.
Sosyal ağlarda paylaş

hep başlamak istediğim ama ilk cildini bulamayıp ertelediğim bir seriydi.

Haberi duyunca sevindim bir yandan ama çizgi romancıdaki adamın bana anlattıkları kadarını bile tek filme sığdıracaklarsa, şimdiden rezil olur diyorum. Okumadığım halde,

Hani adamın ayak üstü anlattığı şeyi bile ki spoiler'sız özetti o diyeyim, hani tek filmde zar zor anlatırım. 60 sayı = tek film deniyor ...
Sosyal ağlarda paylaş

48bölümü kadınların mutfaktan çıkabilme çabasını anlatıyor
kalan 12bölümün 8inde "hey biz mutfaktan çıkabilir miyiz artık??" diyip cevap bekliyorlar. ses gelmeyince işte mutfaktan çıkma çabalarına başlıyorlar.

bu sırada yaptıkları bilimsel gelişme ise spatulanın ucuna ayna yapıştırıp mutfak dışında kimsenin olmadığını görmek.

diğer 4bölümde konuyu görüyoruz. bitiyor.

60bölüm dediğiniz aşağı yukarı böyle işte

konu dediğim lezb. bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bi hayli bölüm saçma sapan aşk meşk,hatun tribi izlemekle geçiyor.

sadece kadınların hayatta kaldıgı bir post-apoc başlı başına ilgiinç bi konsept,ÇR arada çok banala bağlasada konsept beni kendine çekmişti,ilginç gelmişti,o yüzden okudum sonuna kadar.

film için kesilip atılabilecek cok yeri var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...