Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yuh...

Cairne

Öne çıkan mesajlar

16 yaşında bir kız veya erkeğin cinsel ilişkiye girip korunmayacak kadar öküz olması da garip gelmiyordur size.
Yani suç işlese adam yerine konmayacak insanlar gerektiğinde kendilerinin sevişme hakkını savundular mı kızıyorum 15-16 yaşlarında. Neyse atar yaptım durulayım biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

parkta sevişmek istiyen çine gitsin

said:
China is building its first sexually explicit theme park, and the giant genitalia sculptures and suggestive exhibits are getting many people hot and bothered in a country where talking about sex is still taboo.

Love Land is set to open in October in the south-western metropolis of Chongqing and will feature exhibitions about sexual history and how to use condoms properly. It will also host sex technique workshops, the China Daily newspaper said.

A picture of the main entrance shows a signboard bearing the park's name being straddled by a giant pair of women's legs topped by a red thong.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sadece şişmanlık karın büyümesi olayı değil yahu. tek başına yaşasan hadi neyse anlarım da, anası babası yokmu bu çocuğun. 16 yaşında diyorsun.

okullarda bu konuyla ilgili hiçbir çalışma varmı bilmiyorum bizim zamanımızda yoktu en azından.

sen çocukları adam gibi bilinçlendirmezsen 45 cm değil istersen 3m koy araya yapan gene yapar yapacağını.

kız mal, çocuk daha mal, anne-baba en mal.
Sosyal ağlarda paylaş

her hamilelik dışarıdan bakınca belli olacak diye bir kaide yok bu arada beyler.

ben tanımam, görmedim, bilmiyorum ama bizim bi akrabanın başına gelmişti bu olay oradan kulak aşinalığım var. uzunca bir süre kimse kadının hamile olduğuna inanmamıştı, ta ki çocuğu önlerine koyana kadar hehe

tıbbi açıklaması nedir bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz hamileliği son trend leblebi yutmuş solucan görünümlü kadınların hamileliği sanıyorsunuz ama kız zaten ufak ve genelde o yaşlarda hamile kalan kadınlarda görünüm şişman bir kadından farksız olur. hatta vücut yapısına göre zaten zamanında kiloluysa çok bir fark görülmeyebilir bile. kalça, kol, bacak kızın yemesine bağlı olarak göbekle aynı oranda büyüyorsa hiçbir şey anlaşılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...