Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir çok reröre

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

cerebralis said:

eğer izmirde yol sorduğunda başına bunlar geliyosa başka bi yerde kaybolma sen.kızlar konusunda bişey demiycem ama gülen,sıcak insanlar her zaman güzeldir.

geçen alsancak d&r ı sordum iki bayana, şurdan murdan anlatıyorlardı, biz de otarafa gidiyoruz beraber yürüyelim dediler, bu sırada telefonda da kız arkadaşım vardı tabi ...
Sosyal ağlarda paylaş

nomsaR said:

İzmir tek başına bazen sıkabiliyo ama bodruma 2.5 saat, çeşmeye yarım saat ve foça balıklıova mordoğan gibi yerlere de çok yakın olması durumu kurtarıyo.

abi ben zaten sıkılınca direk çeşmeye haftasonu go. Kışın zaten canımı veririm çeşme'nin güzelliğine, yazın nefret ediyorum o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

evet cumartesi dalyan'da balık hele ki kışın en soğuk zamanlarında= kusursuz.

sonra pazar sabahı erkenden kalk koş, eve dön duşunu al. Git Alaçatı'ya kahvaltı et. Araban varsa arabayla giderken cam full açık kol dışarda oturma pozisyonu da kaykılma şeklinde. Kahvaltıdan sonra çarşıda dolan, antika pazarna falan bak. öğledensonra şöyle yıldızburnu tarafında bir yürüyüş, bir kahve. Sonra alışveriş yapıp eve mangala.

işte muhteşem pazar.

bunları yap.

:( ühü üühü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ankara sakin bi yer o yüzden güzel araban varsa tabe. Bi denizi eksik onada şöyle bi kulp bulam

eskiden deniz vardı lan!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=175682195805098&oid=149823625045032&comments

harunun dediklerine katılıyorum ve size laflar hazırladım ajfjkasdfga
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Ankara sakin bi yer o yüzden güzel araban varsa tabe. Bi denizi eksik onada şöyle bi kulp bulam

eskiden deniz vardı lan!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=175682195805098&oid=149823625045032&comments

harunun dediklerine katılıyorum ve size laflar hazırladım ajfjkasdfga

ve armut harundan inciler: 'sen ankaraya taşra mı diyon la?' ahauhauahua
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahah evet her şey de fazlaca düzenli ve uyduruk. otobüs falan yok geç vakit, başka ulaşım aracı da yok. semtler arası çok uzak. ayrıca taksiler çok pahalı. altında araban da olsa benzin parası verirsin bi dolu. izmirde yürüye yürüye gidiyorsun her yere. iki otobüs de değiştirsen, kısa sürede varırsın. gül gibi dolmuş taksileri var. çekip giderim bu ankaradan nalet yer höff.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...