Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

melih gökçek @ twitter

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
abi çok sağlam troll adam ya. kızın biri "habertürkte mafyadan bilmemkimin oğluyla görüştüğünü gördüm" tarzı bişi yazdı, cevaplara gel:

mevzuu bu: http://www.melihgokcek.com/03042010_haberturkte_cikan_ceteden_gokceke_cankaya_sozu_baslikli_haber_hakkinda_twitter_uyelerine_aciklama-138.html

cevaplar:

06melihgokcek İbrahim Melih Gökçek
@
Önce oku. Sonra seninle ayrı konuşacağız. @ladyimam

---

melih gökçek
Layd mahkeme de seninle hesaplaşacağız.Benim mafya olduğumu ispat edeceksin. Ya da neticesine katlanacaksın. >>> @ladyimam @blntksdl

Herkes ağzından çıkanı ispat edecek. Ya da neticesine katlanacak.Senin davanı kendim takip edeceğim. @ladyimam @blntksdl

@
Bizden sana gelecek sadece adalet yoluyla gelir. İnşallah sonucu buradan tüm twittercilerle paylaşırız. @ladyimam @civanemre @blntksdl

Dedin ki"sizin mayfa oldunuzu söyleyenler haklı cıktı." Bana mafya diye hakaret edenin yeri adaletin önüdür. @ladyimam @cetings

Göreceğiz.Telaş başladı değil mi?Bu gece düşünüp düşünüp yatamayacaksın.Bunu gerçekten söylüyorum. Mahkemenin yüzü soğuktur. @ladyimam

Ayrıca şu da çok iyiydi, ama'nın fonksiyonu süper

Tekrar ediyorum. İskender Çolak yakın tanıdığım birisidir. Ama alevi ve CHP'ye yakındır. Ayrıca şahsi olarak saygı duyarım. @mirayosmanli
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...