Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

melih gökçek @ twitter

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Gökçek değil ama yine bir siyasimizin twitter faciası:

http://www.odatv.com/n.php?n=gerizekali-kus-beyinliler-1501111200

AB genel sekterteri müşaviri imiş lol.

sokaktan çevirdikleri elemanları mı yerleştiriyorlar bu kadrolara yoksa amcalarının oğullarını falan mı nedir ya
Sosyal ağlarda paylaş

"Başbakan bizim rektöre kredi vererek okulda teknoparkı açtırdı, açılışa geldi, yuhalandı. bizim hiç bitmeyecek sandığımız GS stadının bitmesi için devreye girdi, bitti, açılışa geldi, yuhalandı.demek ki neymiş, bir "iş" yapanlar var. bir de "gürültü" yapanlar!" said:

şöyle yorum yapanlar ve başka bir boyuttan dünyaya bakanlar olduğu sürece, böyle cahil insanlar bizim başımıza gelmeye devam eder.Malesef ki bu yorumu yapan benim bir arkadşımdı.:(
Sosyal ağlarda paylaş

bu epik abi

said:

kayinovArda
@06melihgokcek Hep övgüleri RT yapiyorsunuz. Ya eleştiriler? Direk mahkemeye mi? :)

06melihgokcek
@kayinovArda Ben eleştirilerimi genellikte televizyondan yaparım...Mahkemeye ancak bana hakaret ve iftira atanları veririm...

@06melihgokcek
@kayinovArda Başbakanım ise övgüyü hakkettiği için gururla överim...
Sosyal ağlarda paylaş

şeyy...bu daha hiçbir şey aslında,bir de teknokentin açıldığı ve polis tarafından fen edebiyatın içine edildiği zaman,o gün yazdığı yazıları görecektin...bir de benim yorumlarıma verdiği cevapları ....bulursam koycam.
Ardeth said:

abov

devletin zaten çoktan yapmış olması gereken bir işi yaptı diye herife minnet duyuyor resmen hahah devlet üniversitesi bu kendi imkanları ile açacak değildi ya teknokenti.
Sosyal ağlarda paylaş

prondir said:

yav said:

düşünsenize melih gökçek pati'ye üye oluyormuş falan ehehehehheh

ilk atacağı mesaj şu olurdu:

Bu balondan nasıl kurtuluyoruz?

Yanlış tahmin dostum, ilk mesaj;

Hakaret olursa direk savcılığa vereceğim, ona göre.

Ama ankara'da paticik sokağı olsa kötü mü olurdu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...