Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şimdi birazdan benden hiç olmadığı kadar nefret edeceksiniz

gecko

Öne çıkan mesajlar

hayal kuralım>>>> kira yok. otel den yemek te yersin mis gibi torpillisinden.

yol parası ne kadar onu yaz max 200 olsa gerek. abi neyine yetmiyor. bi çetele tut harcadığın paraları sana yardımcı olunacaktır

veya düşündüğüm işlerdemisin ???
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Yemek yapmak BARİZ çok kolay. 1 kez idare eder bi lezzette yaparsınız, 2. sefer daha iyi olur. Ve kermit'in de dediği gibi "ben yaptım ve dünyanın en güzel yemeği" diyebilirsiniz.

Çok basit ve lezzetli yemekler var. Olay sadece üşengeçlikte bitiyor, söylenmiş zaten. 1 saat poponuzu internetten ayırsanız dünyanın sonu gelmez. Yemek yapmak eğlenceli bi iş zaten, emek verip yemek yemek süper (tu)

Dışarıda yediğiniz yemeklerin yağı bile iğrenç olur, dikkat edin. En iyisinin bile balçık gibidir yağı. Kimse sizin sağlığınızı düşünmez öyle, ay çocuk 20 liraya yemek yedi iyi yağdan yapayım ben bunu demez. Böyle böyle kanser olup gideceksiniz zaten. Hem fakir hem kanser, of..
+1

şapur şupr yemiştim of of of of
Sosyal ağlarda paylaş

Valla biz direk zeytinyağını kendi bahçemizdeki zeytinde sıktırdığımız için evdeki yağdan iyi yağ kullanan hiç bi yere rastlamadım sdf
Diğer yağlar da zaten en iyisi bile çok pahalı değil.

Sonuçta neresinden bakarsan bak kârlı değil be Fistan, haftanın 7 günü dışarıda yemek yemeye para dayanmaz abi. Parası olup da harcayan adama birşey demek doğru olmaz, adam yer yani de. Herkes zengin değil, aileler kısıtlı imkanlarla en iyisini vermeye çalışıyorlar. Nasılsa geliyor diye çatır çatır yemek hiç hoş değil, özetle onu söylemeye çalışıyorum esasen.

Okumuşsudur benim geçen yılki durumumu belki ilk mesajlara baktıysan. O zamanlar cidden şöyle 2 bira alıp içebilmişliğim yoktur. Çünkü o zaman öncelikler listesi çıkarıldığında o tarz keyfi şeyler listeye bile giremiyordu o durumda.

Ama öyle durumları yaşayıp zevklerinden ödün vermeyen, haftada bir chivas devirip günde 1 paket sigara içen, sonra da "bobom poro vörmöyö" diye yakınan adam da gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

kendin sıktırınca iyi yağ mu oluyo :)
neyse
diğer konularda haklısın
para olsa bile dışarıdan haftada 2-3 defadan fazla yemek hem sağlıksız olabilir hem de gereksiz.

öğrenci olupta sigara tiryakisi olmayı, içki içip eğlenmeyi zaten tasvip etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?25,4565909

Yemegin yapma suresi yeme suresinden uzun olunca ayar oluyorum ben o yemege. Evde yapilmasin ya da anneye ananeye yikilsin o is daha iyi. Surda yazdigim seyi yapmak 20 dk. Boyle bi 4-5 tarif turetin/bulun kendinize olsun bitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

600lira İstanbul harici bir yerde yaşayan bir öğrenci için "gayet" yaşanası bir rakam. "FAKİRİMFÖBÖÖBÖHÖHÖ" diye şikayet edeceğine saçma sapan harcamalarını kıs, yaşa arkadaşım.

Parasızlıktan şikayet etmek kadar saçma bişi görmedim. Öyle insanlar gördüm ki devletten gelen krediden başka geliri yok adamların, üstüne krediden artanı da ailesine geri yolluyor.

Akıllı olun.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Yemek yapmak BARİZ çok kolay. 1 kez idare eder bi lezzette yaparsınız, 2. sefer daha iyi olur. Ve kermit'in de dediği gibi "ben yaptım ve dünyanın en güzel yemeği" diyebilirsiniz.

Çok basit ve lezzetli yemekler var. Olay sadece üşengeçlikte bitiyor, söylenmiş zaten. 1 saat poponuzu internetten ayırsanız dünyanın sonu gelmez. Yemek yapmak eğlenceli bi iş zaten, emek verip yemek yemek süper (tu)

Dışarıda yediğiniz yemeklerin yağı bile iğrenç olur, dikkat edin. En iyisinin bile balçık gibidir yağı. Kimse sizin sağlığınızı düşünmez öyle, ay çocuk 20 liraya yemek yedi iyi yağdan yapayım ben bunu demez. Böyle böyle kanser olup gideceksiniz zaten. Hem fakir hem kanser, of..

olay sadece yemek yapmak değil ama, bulaşığı var, kirlenen tavası bilmemnesi var falan, esas vakit alan şeyler onlar. Bi öğün yemek yapmak 2 saat iş minimum. Hele tek başına kalıyorsan tek kişilik yemek için o çaba eziyet resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

izmit'te yaşayıp haftasonu eve dönen (istanbul'a) arkadaşlarım aylık 300'e falan gayet kral yaşıyorlar, gayet sigara ve alkol de tüketiyorlar adamlar yettiriyor yani biraz cebindeki parayı harcamayı biliceksin, sen değilmiydin geçen yok kızları götürdüm şu kadar para girdi zart girdi zurt çıktı diyen, o zaman sana müstahak tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...