Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aynı adresteki farklı kişilere gelen ürünün gümrüğe takılması ?

Mathias

Öne çıkan mesajlar

Merhaba efem,

Yurtdışından 15 tane plastik oyuncak gibi bir ürün getirtiyoruz da. 15 farklı kişi lazım gümrüğe takılmaması için.

Aynı adreste yaşayan farklı kişilere yollanırsa ( 1 evde 3 farklı kişiye mesala ) takılma ihtimali var mı biliyor musunuz ?

150 euroyu geçmiyor her biri ama işte aynı adrese 3 tane gelince geçiyor.

Adreste oturanlar gerçek kişiler, o konuda sorun yok ama ben hiç postacının kimlik sorduğunu hatırlamıyorum doğru dürüst.

Cevabını bulamadım da yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gecen ay boyunca 4 siparis verdim, hepsini kendim odedim kendi evime istedim, evde benden baska kimse olmamasina ragmen arkadaslarimin isimlerine falan yollattim, problem cikmadi.

ama urunune gore degisir, cok goze baticak miktarlarda ,ozellikle baskasinin isine yarayacak tarzda-piyasasi olan- seylere ayri ozen gosteriyorlar.

benimkiler bariz kisisel kullanim ivir ziviriydi, baskasinin anlam vermesine pek mumkun olmayan elektronik falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah super bisey ya, daha once igloo yapmaya calisip kare oturma odasi yapmistik, su sekil bi turlu olmaz asdfasdf harikaymis. link istiyorum ben.

ayrica bu ne lan derler yollarlar bence, en kotu ihtimal gumruge cagirirlar, gider alirsiniz. orda sorarlar bu ne diye
Sosyal ağlarda paylaş

ben igloo yıkmıştım arkadaşlarla

2000 ya da 2001 yılbaşından önceki gündü , arkadaşın beşiktaştaki evinde içildi vs. 5-6 kişiyiz. deli gibi de kar yağmış, kartopu oynamaya yıldız parkıydı galiba, oraya çıktık oynadık biraz.

bi baktık ilerde ortalık yerde bildiğin igloo var, içine falan girdik eğlendik biraz. sonra arkadaş uçan tekme attı, ben de üzerine uçtum omuz falan attım , 1-2 kişi daha girince igloo da pert oldu haliyle.

yıktıktan sonra kartopu oynamaya devam ettik, 4-5 dakka sonra 3 eleman geldi ellerinde fotoğraf makineleri, meğer saatlerce uğraşmışlar, makineyi almaya biraz da ısınmaya eve gitmişler.

bize sordular, biz de "3-5 maganda geldi, yıktılar abi bişey de diyemedik" dedik adamlara. biz yıktık da diyemedik, hala adamlara özür borçlu hissediyorum yav :( vandallık işte, çok pis bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya artık sipariş verildi de 8 farklı adres var, bazılarında 2-3 isim var.

Konuştum adamla da sorun olmaması lazım dedi, daha önce türkiye'ye göndermişler vs.

Firma grandshelters, aletin ismi icebox.

Şu link'te international kısmında türkiye fotosu var. Hatta ana sitedeki fotoda bir otel altında 5-6 tane igloo var, orası kartal otel kartalkaya'daki vs.
site link
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...