Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye Yarışması Kuralları v.1.01 / Gimli

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Evet hala yaşıyorum allaha şükür. Sihatim sağlığım da yerinde. Gerçi gripten biraz kırıklık var. Mail adresim de mevcut ve tıkırında. Yani hikaye yollamamanız için hiçbir mazeret yok!

Elimde şu an tam 6 hikaye var. Fake nik alarak başka hikayeler yazabilirsiniz :P[hline]Let him who desires peace, prepare for war. - Vegitus, 4th Century

[Bu mesaj Gimli tarafından 03 Aralık 2001 22:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aaaa... Fake Nick olayına karşı çıkabilmek için 1 Aralık sonrası siteye dahil olanlar oy veremesin bence! Böylece insanlar daha mantıklı hareket etmiş olur. Ama Karakedi banlar diye daha önce almış olanlar varsa bilemem! :) Benim ve Blackrose'un 500'er tane vardır herhalde... Korku insana neler yaptırıyor!

Bu sırada Gimli, sana gelen maillere geri dönerek, sana mail yollayanların içini rahat ettirebilir ve hikayelerinin eline ulaştığını gösterebilirsin... Bir teklif sadece! Ayrıca eline mi batçak, yolla işte! :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
said:
ghaldszar, 18 Ağustos 2004 12:05 tarihinde demiş ki:
Talep varsa hemen yaparız ayıp ettiniz.
Hemen aynı kurallarla bir şekil belirleriz. Hatta adminlerimiz desteklerse birinciyehatta katılım çok olursa ilk 3' e ufak birer hediye bile verebiliriz. Bir aylık Hikaye yarışması avatarı vs. olabilir mesela.

Aylık olsa gerçekten güzel olur. Hem her ay bişeyler yazmak için bi sebep oluşur. Bi paragraf yazmayalı baya oluyor[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Bence konu veya imge sınırlanması konmamalı... sonuçta edebiyat sınırsızdır.. düşüncelerin dökülmesi sırasında konan limitler düşünmeyi kısıtlar ve adeta büyüyen bir ayağı tahta bir kaba sokup küçük tutmak gibi birşey olur.[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Sosyal ağlarda paylaş

Bence tam tersine bu imgeler çok önemli, böyle somut imgelerden yola çıkarak ne kadar uzağa gidebilirse yazar o kadar dile hakimdir... Ayrıca bunlar olmazsa çok uçar yani bir aşk hikayesiyle bilimkurgu hikayesi aynı kefende olmak zorunda kalır...[signature][hline]Kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Antimodes'a katılıyorum.
Zaten işin yaratıcılık kısmı da burada ortaya çıkıyor. Aynı imgelere farklı ve güzel yorumlar alabiliyoruz. Tabii buna uygun değişik anlamlar çağrıştıran sözcükler de bulunması gerek. Geçen yarışmada çok uygun sözcükler seçmeme rağmen, kabul ediyorum, çok güzel hikayeler çıkmıştı.[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli olan buradaki insanları yazarken zorlamak değil. yazmaya zorlamak. Serbest olarak bıraksak konuyu o zaman çoğu kişi elindeki en iyi hikayeyi gönderecek. Yeni bir şey yazmaya gerek duymayacak. Nerde kaldı yarışma olayı yarışma heyecanı. Ayrıca katılmayanlar da yeni bir şeyler okusunlar taze taze. Sonra da not versinler.

Jüri olayına gelince siz kafanıza takmayın jüri olayını. Zaten jürinin yapacağı fazla bir şey de yok. Notları siz vereceksiniz. Sizin seçiminize göre en iyi belirlenecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...